• Головна
  • Волинські депутати не хочуть звітуватись перед громадою
12:02, 1 лютого 2013 р.

Волинські депутати не хочуть звітуватись перед громадою

Голова Центру політичного аналізу Михайло Наход (зліва) та виконавчий директор центру Михайло Шелеп (справа) стверджують, що і надалі вимагатимуть публічного звітування місцевих депутатів

Лише п’ять волинських депутатів з 222  надали свої звіти на звернення громаської організації

Експерти Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу відповідно до закону “Про звернення громадян” попросили депутатів чотирьох місцевих рад надати свої звіти відповідно до цього закону. У цей перелік увійшли 50 депутатів Луцької міської ради, 80 депутатів Волинської обласної ради, 30 депутатів Ківерцівської міської ради та 62 депутати Луцької районної ради. Про це повідомиввиконавчий директор Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу (ЦПАВК) Михайло Шелеп на відкритій прес-конференції, куди завітали і представники лише двох політичних партій «Свободи» та «Партії регіонів».

- Станом на 31 січня 2013 року на наші звернення відповіли та надали свої звіти 5 депутатів, розповідає Михайло Шелеп. - Депутат Волинської обласної ради Раїса Кучмук, чотири депутати Луцької міської ради - Юрій Мишко, Григорій Пустовіт, Анатолій Пархомюк, Андрій Козюра. Крім того, деякі депутати оприлюднили свої звіти на сайтах місцевих рад: депутат Волинської обласної ради Володимир Войтович, депутат Луцької міської ради Анатолій Бірюков та депутат Луцької районної ради Ігор Волошенюк.

Повідомили про отримання листа та висловили готовність надати звіт - 10 депутатів:

депутат Волинської обласної ради Олександр Пирожик,

дев’ять депутатів Луцької міської ради - Микола Яручик, Олена Голєва, Андрій Осіпов, Василь Гриб, Андрій Калахан, Наталія Бунда, Антон Сосновський, Віталій Кварцяний, Олександр Плісецький.

Таким чином на наше звернення зовсім не відреагували 200 волинських депутатів:

73 депутати Волинської обласної ради,

36 депутатів Луцької міської ради,

61 депутат Луцької районної ради (депутати Луцької райради ще не отримали звернення, яке ми передали через апарат ради, тому що ще не відбулося чергове засідання сесії),

30 депутатів Ківерцівської міської ради.

За словами пана Шелепа, ЦПАВК і надалі вимагатиме від волинських обранців публічного звітування перед громадою, аби оприлюднити звіти на сайті організації та зробити роботу депутатів максимально прозорою та відкритою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...