• Головна
  • На Волині відбулася прес-конференція щодо профілактики раку
15:02, 1 лютого 2013 р.

На Волині відбулася прес-конференція щодо профілактики раку

По оцінках ВООЗ, без належних втручань за період з 2005 по 2015 роки від злоякісних новоутворень помре 84 мільйони осіб. Щороку 4 лютого ВООЗ надає підтримку Міжнародному союзу проти раку для впровадження способів боротьби з глобальним тягарем цієї хвороби.

Про це йшлося під час прес-конференції у стінах Волинського обласного управління охорони здоров’я «Подолання онкологічних захворювань: профілактика та лікування», – інформує «Волинська правда».

Дні боротьби із раком, які щорічно проводяться в країні, повинні привернути увагу населення до первинної профілактики раку, а саме – до впровадження здорового способу життя, яке включає відмову від куріння, надмірного вживання алкоголю, переїдання, уникнення стресів на роботі і вдома. Усі дорослі громадяни країни повинні раз в рік пройти профілактичний огляд з обов’язковою участю онколога.

Головний лікар онкологічного диспансеру Орест Андрусенко зауважив, що на виникнення раку впливає і екологія, і спосіб життя, і спадкові фактори. До того ж, люди бояться йти до лікарів та витрачати гроші на своє лікування.

Завідуючий хірургічний відділенням онкологічного диспансеру зауважив, що додає ймовірності виникнення раку навіть тримання ноутбуку на колінах близько до статевих органах чи невиконання дієти. Лікарі кажуть, що починати боротьбу із раком потрібно із себе.

Рак не щадить ні дорослих, ні дітей. У минулому році на Волині було зафіксовано 24 випадки захворювання на рак у дітей до 18 років. Чимало випадків виявляють у дитячій обласній лікарні. Пік захворюваності на рак припадає на 60-70 років. Найстарший рак був виявлений у жінки, віком 88 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...