• Головна
  • У Луцьку знову проблеми з перевізниками і «Візором»
13:02, 4 лютого 2013 р.

У Луцьку знову проблеми з перевізниками і «Візором»

Луцькі перевізники не хочуть виконувати умови договорів та облаштувати автобуси системами GPS. Про це йшлося 4 лютого під час засідання виконавчого комітету.

Начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Анатолій Миронюк розповів про ситуацію, яка склалася на ринку пасажирських перевезень. Нагадаємо, що ще у липні виконком розірвав договори на транспорті перевезення з найбільшими перевізниками міста через недотримання вимог, які перед ними ставляться.

Як зауважив Луцький міський голова Микола Романюк, їм пішли назустріч та уклали тимчасові договори до оголошення тендеру, аби вони мали змогу усунути порушення, зокрема встановити GPS-навігацію сумісну з системою МАК, аби мати можливість слідкувати за графіком руху.

Так, Луцьке підприємство електротранспорту мало на своїх автобусах лише 10% обладнання, однак зараз ці роботи виконані на 70%. Проблемними залишаються два підприємства - АТП 1 та ТзОВ «Санрайз», адже там встановлені інші прилади. Як виявилось, проблема не лише з цим, а й з оператором, який має обслуговувати систему. Нагадаємо, що конкурс виграло підприємство «Візор». Його директор Степан Чухрій запевнив, що програмно неможливо під’єднати навігатори до системи МАК. Проте йому заперечили перевізники, які звинуватили його в тому, що підприємець пішов на принцип і не хоче йти на поступки.

Микола Романюк заявив, що вже не одноразово думав про розірвання договору з «Візором» та попрохав свого заступника Тараса Яковлєва пошукати альтернативу. Він розповів, що проводив зустріч з перевізниками та оператором, і ті запевняли його, що проблем не буде.

Тож градоначальник дав час до 21 лютого, аби всі спробували знайти компроміс та домовились. Якщо ж ні, то з перевізниками розірвуть тимчасові договори, а на місце «Візора» шукатимуть іншого оператора.

Член виконкому Володимир Гунчик запропонував й внести в графік роботи виконкому звіти усіх перевізників. Цю ідею підтримали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...