• Головна
  • БФ Ігоря Палиці «Новий Луцьк» з істориками готує макет Старого міста та концепцію його розвитку
18:11, 4 лютого 2013 р.

БФ Ігоря Палиці «Новий Луцьк» з істориками готує макет Старого міста та концепцію його розвитку

Благодійний фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» спільно з фахівцями СНУ ім..Лесі Українки приступає до розробки концепції розвитку Старого міста. Про це Ігор Палиця повідомив під час прес-конференції у п’ятницю, інформує «Під прицілом».

За словами Ігоря Палиці у рамках розвитку Луцька його благодійним фондом розглядаються можливості реконструкції Старого міста. Мовляв, якщо влада не спроможна сама подбати про збереження культурної спадщини, то за це готові взятись благодійники.

Таким чином, з ініціативи Ігоря Палиці до роботи над розробкою концепції розвитку старого міста доєднаються фахівці історичного факультету СНУ. З їх допомогою планується розробити макет старого міста, на якому визначатимуться об’єкти, які потребують відновлення.

На думку Ігоря Палиці, першочергово варто приступити до відбудови площі перед замком Любарта і привести її до належного вигляду.

«Нам треба відкрити площу перед замком. Нам треба зробити її, щоб туди люди приходили дивитися як на туристичне досягнення, як на досягнення краю, так як приїжджають дивитися у Варшаву та Краків», - наголосив Ігор Палиця.

Таким чином, за словами Ігоря Палиці досягнуто домовленосте з історичним факультетом і вже незабаром його фахівці приступлять до підготовки масштабного проекту з відбудови старого Луцька. По тому, як проект і макет буде зроблено його презентують міській владі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...