• Головна
  • У Луцьку закрили університет, а студенти не вірять обіцянкам влади
12:02, 6 лютого 2013 р.

У Луцьку закрили університет, а студенти не вірять обіцянкам влади

На засіданні Акредитаційної комісії України, яке відбулося 31 січня, оголосили про закриття приватного вищого навчального закладу «Луцький гуманітарний університет».

Як повідомили на офіційному сайті Держінспекції навчальних закладів України, що беручи до уваги виявлені Інспекцією порушення і недоліки в роботі університету, Акредитаційна комісія України ухвалила рішення, згідно з яким освітня діяльність Університету буде повністю припинена в липні 2013 року, пишуть vidomosti-ua.com.

Таким чином, ЛГУ позбувається ліцензій на підготовку «бакалаврів», «спеціалістів» та «магістрів» з усіх спеціальностей.

Попри те, АКУ на чолі з Міністром освіти і науки, молоді та спорту України Дмитром Табачником, обіцяють переведення усіх студентів до інших вишів на ті ж спеціальності без погіршення умов контракту, за яким вони навчалися.

Окрім цього, ректор ЛГУ Андрій Журавльов наголосив, що суть питання полягає не в закритті університету, а в припиненні виключно освітньої діяльності на деякий термін.

За словами Журавльова, дане рішення «визрівало» не один день. Вже декілька років демографічна криза, активний відтік абітурієнтів за кордон, збільшення місць держзамовлення, вкрай негативно впливали на набір.

Зокрема, у першому семестрі викладачі ЛГУ провели моніторинг прагнень і зацікавленостей випускників луцьких шкіл 2013 року. Існуюча в попередні 2 роки тенденція підтвердилася і абсолютна більшість розраховує на держзамовлення.

Ректор розповів, що за таких обставин нелегке рішення про тимчасове припинення надання освітніх послуг нашим університетом стало невідворотнім.

Проте, студенти ЛГУ вкрай розчаровані звісткою про закриття рідного університету. Також вони не вірять, що Міністр освіти зробить усе можливе для переведення усіх на не гірші умови у ВНЗ Луцька.

- Я переконана, що нам самим прийдеться добиватися місця в університетах міста. А чиновників навряд цікавитимуть наші проблеми влітку, - зазначила одна з студенток ЛГУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...