• Головна
  • Прикордонну Волинь покажуть в Брюсселі
18:01, 6 лютого 2013 р.

Прикордонну Волинь покажуть в Брюсселі

Під час проведення 11-го Європейського тижня регіонів і міст «Open day» Волинь презентують в Брюсселі. Про це інформує Телевізійний центр Ковель.

Голова комунального комітету Національної торгово-економічної палати у Варшаві Зенон Кічка має багатий досвід реалізації проектів, співфінансованих Європейським союзом.

Його нова ініціатива для учасників мережі співпраці прикордонних районів Волині, полягає в тому, аби презентувати область в Брюсселі під час проведення 11-го Європейського тижня регіонів і міст «Open day»: «Якщо ми хочемо презентувати Волинь на «Open day 2013» в Брюселі, то треба старанно попрацювати. І хоча мова йде про третій квартал року, насправді часу залишилось небагато. Тому сьогодні я не лише нагадав про календар, а й про ті кроки, які ми спільно повинні зреалізувати. Презентація Волині в Брюсселі була б для нас безумовним успіхом».

Так, трохи більше, ніж рік тому з ініціативи Волинської агенції із залучення інвестицій та комунального Комітету, який очолює Зенон Кічка, створили Платформу співпраці прикордонних регіонів Волині. До складу об'єднання тоді увійшли Ковельський, Турійський та Шацький райони області. За підсумками нової зустрічі до мережі співпраці приєдналися місто Нововолинськ та Любомильський район.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...