• Головна
  • Азаров оцінив власне володіння українською мовою як «вільне»
10:01, 8 лютого 2013 р.

Азаров оцінив власне володіння українською мовою як «вільне»

Націоналісти кепкують із урядової анкети прем'єр-міністра.

У Верховній Раді знайдено копію особової картки прем'єр-міністра Миколи Азарова, в котрій зазначається ступінь володіння чиновником мовами. Фото знахідки опублікував на власній сторінці в мережі Facebook відповідальний за зв'язки з громадськістю київської організації партії "Свобода" Олександр Аронець.

"Знайшов на підвіконні у ВР", - пояснив політик походження документу.

У документі "Форма №П-2С" (особова картка, що обов'язкова для заповнення всіма працівниками установ, на котрі поширюється дія Закону України "Про державну службу"), вказується, що Азаров вільно володіє російською та українською мовами, а також читає і говорить англійською мовою.

"Тільки погляньте, якої думки про себе Микола Азаров. Пише, що українською володіє вільно. Мабуть, тепер слушно скласти словник вільної української Азарова "азірівсько-украінський слівнік", - іронізує зі знахідки представник ВО "Свобода".

Раніше Азаров, виступаючи перед депутатами ВР нового скликання, висловив згоду на покращення власного знання української мови.

Днями ж представники "Свободи" поставили Азарова за приклад іншим міністрам діючого уряду. Зокрема, нардеп Ігор Мірошниченко обурений тим, що 80% членів уряду під час його засідання не говорять українською мовою, тоді як прем'єр бодай намагається це робити.

азиров

азиров

 Facebook

Анкету Азарова оприлюднив представник "Свободи"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...