Реклама
21:00, 11 січня 2020 р.

Крапельне зрошення

Реклама
Крапельне зрошення

Крапельне зрошення - це інноваційний метод поливу садових і балконних рослин. Він передбачає установку спеціальних крапельних ліній, які під контролем дають рослинам тільки необхідну кількість води. Завдяки цьому використання зрошувальної системи дозволяє економити воду. Такі установки дозволяють підібрати лінії і все обладнання саме під потреби культур. Ми можемо вибрати серед безлічі систем крапельного зрошення, системи з регулюванням витрати, а також вибрати спеціальні насадки і інші аксесуари, а також необхідні фітинги, автоматичні лійки або контролери дозволяючи точне програмування поливу. Купити обладнання для крапельного зрошення можна в інтернет магазин «Progress-Way», де представлений каталог з великим вибором обладнання.

Що таке крапельне зрошення?

Капельное орошение є одним з методів, що дозволяе систематично поливати певну поверхню. З такою установкою можна розподіляти невелику кількість води, яка йде прямо до фруктових кущів, квітів або овочів. Три основні методи можуть бути використані для цієї системи зрошення. Один з них включає установку так званої крапельної стрічки, в той час як в іншому випадку монтуються краплинні лінії. Третій використовує краплинні шланги. Правильний тип зрошення повинен бути адаптований до природи врожаю. Такі водорозподільні труби можна розміщувати різними способами - як під землею, так і на її поверхні.

Принцип роботи крапельного зрошення:

Системи зрошення пропонуються в різних комплектаціях. Головними компонентами крапельної системи є крапельні стрічки, шланги. Система складається з труб для подачі води, редуктора, фітингів, крапельних головок які знижують швидкість витоку води, а також оснащена системою фільтрації, яка забезпечує безперебійну роботу. Краплинні лінії з'єднані з живлять трубами.

Чому варто купити систему крапельного зрошення?

  • Широкий спектр застосування. Крапельне зрошення є надзвичайно універсальним рішенням, що дозволяє поливати багато різних видів посадок. Воно працює навіть для захищених культур, наприклад, у великих або менших теплицях. Таким способом можна поливати навіть рослини, вирощені в контейнерах і горщиках на балконі або терасі. Варто також відзначити, що така система зрошення хороша як для декоративних рослин і квітів, так і для овочів і фруктів.
  • Зручність і функціональність. Крапельне зрошення є суперсучасні пристрої, оснащені датчиками дощу. Завдяки цьому можна встановити полив на певні дні тижня і піти у відпустку. Посіви будуть забезпечені повністю автоматизованим і економічним поливом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...