• Головна
  • Ващук пропонує виготовити ювілейну монету до 1025-річчя Володимира–Волинського
10:04, 11 лютого 2013 р.

Ващук пропонує виготовити ювілейну монету до 1025-річчя Володимира–Волинського

У Парламенті зареєстрований  проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення 1025-ої річниці Володимира-Волинського, автором якого є нардеп з Волині Катерина Ващук. Про це повідомляє парламентський кореспондент Наталка Пахайчук.

Проект Постанови передбачає підготовку та відзначення на державному рівні 1025-ої річниці міста Володимира-Волинського Волинської  області.

«У 2013 році виповнюється 1025 років місту Володимиру-Волинському Волинської  області - одному з найстаровинніших міст України, яке декілька століть було економічним і політичним центром південно-західної частини Київської Русі, столицею Галицько-Волинського князівства, згадки про яке знаходяться в давніх писемних джерелах – «Повість временних літ», «Слово о полку Ігоревім», «Галицько-Волинський літопис», - йдеться у пояснювальній записці до Постанови.

Катерина Ващук рекомендує:

Державному комітету телебачення та радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 1025-річчя міста Володимира-Волинського Волинської області;

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 1025-річчю міста Володимира-Волинського Волинської області;

Українському державному підприємству поштового зв’язку «Укрпошта» видати серію поштових марок, присвячених 1025-річчю міста Володимира-Волинського Волинської області.

Реалізація Постанови потребує виділення коштів в обсязі, який буде запропоновано організаційним комітетом та передбачено у державному та місцевих бюджетах. Наразі документ переданий на ознайомлення у профільні комітети і чекає розгляду на сесії ВР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...