• Головна
  • «Луцький шовковий комбінат «Волтекс» відсьогодні офіційно названо банкрутом
16:03, 13 лютого 2013 р.

«Луцький шовковий комбінат «Волтекс» відсьогодні офіційно названо банкрутом

Понад десять років тому ВАТ «Луцький шовковий комбінат «Волтекс» припинив свою господарську діяльність, а всі працівники були звільнені з посад. Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Справа про банкрутство, за ухвалою Господарського суду волинської області, вперше порушена ще в 2006 році. Практично тоді ж введено процедуру розпорядження майном боржника. Процедуру санації  призначили у 2009 році, а її керівником - арбітражного керуючого Володимира Темчишина.

Оскільки, термін процедури санації неодноразово продовжувався, наступною ухвалою господарського суду Волинської області санацію продовжили, а арбітражного керівника звільнили від повноважень керуючого процедурою.

Минулого місяця комітет кредиторів ВАТ «Луцький шовковий комбінат «Волтекс» звернувся з клопотанням до Господарського суду Волинської області визнати «Волтекс» банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру та призначити ліквідатором арбітражного керуючого Ігоря Василюка.

Сьогодні, на черговому засіданні суду, голова правління «Волинський шовковий комбінат» заявив: «Іншого рішення, крім ліквідації заводу та визнання його банкрутом, я не бачу. Борги тягнуться протягом десяти років, і за цей час ніхто не зголосився їх погасити»

В зв’язку з тим, що учасники суду – представники з фонду держмайна, пенсійного фонду, управління юстиції, члени комітету кредиторів та прокурора, суддя Ірина Кравчук  ухвалила рішення про винесення постанови визнати ВАТ «Луцький шовковий комбінат «Волтекс» банкрутом та призначити ліквідаційну комісію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...