• Головна
  • Як розрахувати комісію (маржу), що стягується за обмін валют?
Реклама
14:04, 13 травня 2020 р.

Як розрахувати комісію (маржу), що стягується за обмін валют?

Реклама

У пошуках обмінника, в якому можна вигідно зробити обмін валют вінниця, як правило, ми звертаємо увагу на курс валют обмінка вінниця. У зв'язку з цим, ми шукаємо таку пропозицію, яка при покупці валюти дозволить нам витратити якомога менше, і при продажу валюти дозволить отримати якомога більше. Звичайно, пункти обміну валют "думають" зовсім інакше, ніж їх клієнти, так як вони орієнтовані на прибуток, а отримати її вони можуть в тому випадку, коли вони будуть купувати валюту дешево, а продавати дорого. На щастя, на валютному ринку панує велика конкуренція, і завдяки цьому стаціонарні пункти обміну валют або обмінні пункти, що працюють в Інтернеті, не можуть собі дозволити встановлювати надмірно вигідні для себе курс валют у вінниці.

Звичайно, кожен обмін валют або банк повинен заробити на обміні валют, так як в іншому випадку їм просто доведеться швидко зникнути з ринку. Однак їх комісія (маржа), не може бути занадто високою, щоб мати можливість залучати якомога більше клієнтів.

Якщо ви зацікавлені отримувати прибуток, обмінюючи валюту, то вам варто користуватися послугами обмінного пункту вінниця, який завжди встановлює прийнятний курс валют вінниця!

Як знайти найвигідніший обмінний пункт?

У пошуках кращого місця для обміну валюти, можна відзначити, що кращі шанси мають ті обмінні пункти, які не мають занадто високої комісії. Простіше кажучи, різниця між курсом купівлі валюти і курсом продажу невелика. А чи можемо ми цю комісію обчислити? Звичайно. Існує простий спосіб. Бажаючи з'ясувати маржу обмінника, треба розділити курс продажу (курс вище) на курс покупки (курс нижче). Ми отримаємо 1 бал, і кілька цифр після коми. Для нас важливі перші дві цифри після коми, які покажуть, скільки становить комісія в обмінці вінниця.

Розберемося з цим на конкретному прикладі. Припустимо, що курс продажу фунта в якомусь обмінному пункті становить 4.82 гривні, а курс покупки 4.68 грн. Щоб розрахувати комісію обмінника ділимося 4.82 / 4.68 і отримуємо результат 1.0299. Якщо подивитися на перші дві цифри після коми, то виявиться, що це цифри 02, тобто комісія обмінника становить 2%. Інший приклад. Курс продажу євро становить 4.40 грн, а курс купівлі - 4.10 грн. Виконуючи ідентичні математичні дії, отримуємо: 4.40 / 4.10 =1.0731. Знову дивимося на перші дві цифри після коми і бачимо, що комісія обмінника в цьому випадку становить 7%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Бундестаг визнав Голодомор геноцидом українського народу
Російський мафіозний бос попереджає, що в країні зміниться влада
Матеріал опублікований за темою: Від 30 до 70 доларів за барель. Євросоюз вирішує, якою має бути "стеля" ціни на російську нафту Переговори між дипломатами ЄС щодо обмеження цін на російську нафту затягуються Країни G7 і Австралія домовилися про фіксовану
Ірландія оштрафувала Meta на 275 мільйонів доларів за витік даних у 2019 році
Оголошення
live comments feed...