• Головна
  • На ремонт дороги, де будується син голови Волинської облради, виділили 383 тис. грн
13:01, 21 лютого 2013 р.

На ремонт дороги, де будується син голови Волинської облради, виділили 383 тис. грн

На ремонт дороги на вулиці Леся Курбаса у місті Рожище, де будує будинок перший заступник голови Рожищенської районної державної адміністрації Тарас Войтович, син нинішнього голови Волинської облради Володимира Войтовича, влада виділила 383 тисячі гривень.

Таку інформацію у своєму депутатському запиті 21 лютого 2013 року під час сесії обласної ради оприлюднив голова фракції ВО «Свобода» у Волинській облраді Олександр Пирожик, інформує власкор Вголосу.

Однак провладна більшість у Волинській облраді не захотіла дізнатися, чому під час виділення коштів на ремонт доріг пріоритетами є не інтереси громади міста, а інтереси посадовців, які проживають на тій чи іншій вулиці. Запит депутата від ВО «Свобода» підтримали лише 20 обранців волинської громади. Не голосували за нього і голова Волинської ОДА Борис Клімчук, і голова Волинської облради Володимир Войтович.

«До мене як депутата звернулися представники громади міста Рожище, які не задоволені пріоритетами розподілу бюджетних коштів на ремонт доріг їхнього міста.

Як приклад, заявники наводять розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації, від 22 листопада 2012 року №492 «Про затвердження змін та доповнень, що вносяться до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області на 2012 рік», яким передбачено 383 тисячі гривень на капітальний ремонт вулиці Курбаса в місті Рожище Волинської області.

Як вважають представники Рожищенської громади, ця дорога не є пріоритетною для Рожища. Вказані кошти доцільніше було би використати на ремонт доріг, які мають стратегічне значення для міста, та вулиць, на яких проживає основна частина населення районного центру, для вулиць, які десятиліттями не мають твердого покриття, для прикладу, зробивши ремонт вулиць Ювілейна,Квітнева чи Шевченка. Останню, як вважають представники громади, можна було би зробити об’їзною та розвантажити центр міста від автотранспорту, тим самим полегшивши життя громадянам місто.

Натомість, як вважають рожищенці, влада полегшує життя в першу чергу собі. Вони запитують: чи не тому ці кошти виділені саме на ремонт вулиці Курбаса, що там нині будує будинок перший заступник голови Рожищенської районної державної адміністрації Тарас Войтович, син нинішнього голови Волинської облради Володимира Войтовича?

Прошу Вас дати відповідь на запитання, якими мотивами керувалася виконавча влада при такому розподілі коштів на ремонт доріг у місті Рожище, та наскільки раціонально і за цільовим призначенням використовувалися кошти на капітальний ремонт вулиці Курбаса в місті Рожище», - йдеться у запиті Олександра Пирожика, адресованому голові Волинської ОДА Бориса Клімчука та прокурора Волинської області Андрія Параки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...