• Головна
  • У луцькому виші з нагоди Дня соціальної справедливості «торгували вакансіями»
11:52, 22 лютого 2013 р.

У луцькому виші з нагоди Дня соціальної справедливості «торгували вакансіями»

Із нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості фахівці Луцького міського центру зайнятості спільно з відділом сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки провели ярмарок вакансій, який відбувся 19 лютого в Центрі кар’єри.

Про це йдеться на сайті вишу.

Захід мав на меті допомогти майбутнім спеціалістам зорієнтуватися на ринку праці, сприяти систематизації необхідних відомостей для успішного професійного старту, формувати активну позицію, технологію самопрезентації.

Учасниками ярмарку вакансій стали приблизно 500 студентів, які ознайомилися з діяльністю підприємств, установ та організацій, вимогами роботодавців до майбутніх працівників. Жваво та компетентно обговорювались оптимальні можливості влаштування на бажану посаду, стажування, перспективи кар’єрного зростання тощо. Також усі охочі пройшли комп’ютерне діагностування професійної спрямованості, отримали консультації щодо написання резюме та співбесіди з потенційними роботодавцями.

Долучилися до ярмарку вакансій і креативно представили бренди підприємств, організацій та установ ДТ «Автоскладальний завод №1», ПАТ «Волинь-авто», ДП «ВНДП інститут землеустрою», ПП «ГЦНТП», ТзОВ «Українські торговельні мережі», ПФ «Пандора», ТзОВ «Фабрика моди “Лілус”», ЗАТ «Волинська фондова компанія». Роботодавці провели презентації фірм, наявних вакансій, програм стажування.

Студенти хімічного факультету подали резюме та заповнили анкети до ПП «ГЦНТП» на посади екологів. Майбутні філологи підготували резюме на посади менеджера з персоналу у ТзОВ «Українські торговельні мережі» й адміністратора у ЗАТ «Волинська фондова компанія».

Звісно, далеко не всі, хто завітали на ярмарок, відразу отримають роботу, однак поза сумнівом лишається той факт, що кожен із присутніх зміг отримати корисну інформацію щодо власного професійного старту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...