• Головна
  • В університеті на Волині вивчають японську і турецьку мови
15:30, 22 лютого 2013 р.

В університеті на Волині вивчають японську і турецьку мови

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки поглиблюють вивчення іноземних мов

Минулоріч у грудні факультет романо-германської філології перейменували в Інститут іноземної філології. 

Як розповіла декан інституту Оксана Рогач, перейменували факультет тому, що університет має бажання «вийти за межі романських та германських мов». 

«Ми вже започаткували курси японської мови. В перспективі – турецька мова. Дуже хочемо, щоб у нас вивчали італійську, хоч вона й належить до романських. Є програма для студентів, які хочуть вивчати корейську мову. Головне – знайти фахівців, що не так уже й просто», – пояснила декан. 

До слова, нині в Інституті іноземної філології навчається 1 127 студентів. Сьогодні тут працює 10 викладачів, два доктори наук, 56 кандидатів наук, три професори. Загалом є всім кафедр: прикладної лінгвістики, англійської філології, практики англійської мови, німецької філології, романських мов та інтерлінгвістики, іноземних мов гуманітарних спеціальностей, іноземних мов природничо-математичних спеціальностей. 

Довідка

Рік заснування факультету – 1992. Факультет романо-германської філології ІV рівня акредитації був створений на базі факультету англійської мови Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки, який було відкрито у 1962 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...