• Головна
  • Лучанам заборонили ставити паркани
10:02, 26 лютого 2013 р.

Лучанам заборонили ставити паркани

За невиконання нових вимог до облаштування огорожі лучан можуть притягнути до адміністративної відповідальності.

Про це йдеться у відповідному рішенні виконкому Луцької міськради від 25 лютого.

Зокрема, у документі зазначено, що задля встановлення паркану потрібно розробити відповідну проектну документацію, чим займатимуться сертифіковані спеціалісти ліцензованої проектної організації.

Висота огорожі не повинна перевищувати 1,6 метра від рівня поверхні землі, не враховуючи висоту огорожі, що служить підпірною стіною. Висота ж нижньої, цокольної частини огорожі не повинна перевищувати 0,75 метра і може бути глухою.

А от верхня частина огорожі повинна бути прозорою. Так, коефіцієнт прозорості (співвідношення прозорих частин огорожі до суцільних його частин) має бути більшим або рівним 50%.

Для влаштування огорожі необхідно використовувати природні та традиційні матеріали: камінь, облицювальну цеглу, бетон, дерево, а також металеві елементи: кований та прокатний метал, металеву сітку.

Дозвіл на зведення паркану людина отримуватиме за рішенням виконкому Луцької міської ради. А для його отримання муситиме подати відповідні документи в управління містобудування та архітектури або в Центр надання муніципальних послуг.

Контролювати дотримання Положення про порядок влаштування огорож у Луцьку будуть управління містобудування та архітектури, відділ муніципальної дружини, департамент ЖКГ та житлово-експлуатаційні організації міста. Уповноважені особи відповідних структур мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтями 150, 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...