• Головна
  • За три роки українці так і не побачили обіцяного покращення від президента
12:01, 27 лютого 2013 р.

За три роки українці так і не побачили обіцяного покращення від президента

26 лютого Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив результати дослідження думки українців щодо обіцяного президентом Віктором Януковичем покращення рівня життя. З 8 по 17 лютого в Україні було опитано 2032 респондента у всіх регіонах. Похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, і 1,4% для показників, близьких до 5%.

За даними соціологів, лише 18% опитаних українців визнали, що за останні три-чотири роки дійсно відчули загальне поліпшення життя в країні. Найбільше таких відповідей дали на сході та півдні країни - 20% і 23% відповідно. 82% респондентів відзначили, що за останні роки життя для них в цілому стала гірше, а для 39% опитаних "ситуація суттєво не змінилася". Опитування також показало, що молодь у віці від 18 до 29 років частіше відчувала поліпшення свого життя (26%), тоді як серед літніх людей цей показник виявився помітно нижче - в межах 14-16%.

Президент Київського міжнародного інституту соціології Валерій Хмелько вважає, що опитування об'єктивно відображає ситуацію з настроями громадян в країні. «Дослідження показує, що для більшості громадян життя за останні три-чотири роки стало складніше. І тенденція в останні роки лише погіршується », - заявив В. Хмелько. На його думку, показники, отримані на півдні і сході, пов'язані з більш високим фінансуванням цих регіонів з бюджету країни.

«Другий фактор - менш критичне ставлення до життя в цілому. Візьмемо, наприклад, ситуацію з російською мовою - в цьому відношенні для представників східного та південного регіонів життя дійсно стала краще », - пояснив Валерій Хмелько.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...