• Головна
  • У Луцьку був обраний ще один управитель багатоквартирних будинків
18:00, 25 червня 2020 р.

У Луцьку був обраний ще один управитель багатоквартирних будинків

У Луцьку був обраний ще один управитель багатоквартирних будинків, фото-1

Луцька міська рада призначила управителя багатоквартиних будинків в обласному центрі Волині.

Відповідне рішення ухвалили у четвер, 25 червня, під час позачергового засідання виконавчого комітету, яке відбувалося у дистанційному режимі.

Так, згідно з результатами конкурсу, управителем будинків буде Луцька кооперативна житлово-експлуатаційна контора № 8 житлово-будівельних кооперативів.

"За результатами конкурсу по об’єкту конкурсу взяли участь три учасники, однак пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «Місто для людей Кременчук» відхилено у зв’язку із невідповідністю умовам конкурсної документації. Пропозиції житлово-комунального підприємства №11 та Луцької кооперативної житлово-експлуатаційної контори №8 житлово-будівельних кооперативів допущено до процедури оцінки. Конкурсну пропозицію Луцької кооперативної житлово-експлуатаційної контори № 8 житлово-будівельних кооперативів визначено найкращою за критеріями оцінки, передбаченими конкурсною документацією", – йдеться у пояснювальній записці до проєкту рішення.

Рішенням передбачено, що договори про надання послуги з управління за кожним багатоквартирним будинком, що входив в об’єкт конкурсу, будуть підписані строком на один рік від імені співвласників багатоквартирних будинків. Інформацію про управителя, з якими укладено договори про надання послуг, будуть опубліковані на офіційному сайті Луцької міської ради та розміщені у кожному багатоквартирному будинку (на прибудинковій території).

Нагадаємо, що 17 червня управитилем багатокварних будинків у Луцьку було призначено ТзОВ "Місто для людей Кременчук", пропозицію якого по цьому об'єкту конкурсу відхилили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...