• Головна
  • Лучани в середньому зароблять 2500 гривень у місяць
11:03, 28 лютого 2013 р.

Лучани в середньому зароблять 2500 гривень у місяць

Начальник управління економіки Луцької міської ради Любов Ковпак повідомила, що станом на 1 січня рівень середньої заробітної плати штатних працівників облікового складу становить 2539 гривень.

У числі основних завдань Програми економічного і соціального розвитку міста у 2013 році передбачено забезпечити рівень середньомісячної заробітної плати штатних працівників економічно активного сектору не нижче 2640 гривень та зменшити кількість підприємств із низьким рівнем середньої заробітної плати, пишуть vidomosti-ua.com.

Любов Ковпак зауважила, що за даними проведеного моніторингу рівня середньої заробітної плати найманих працівників міста встановлено, що у 2012 році відбулось значне зменшення кількості підприємств із низьким рівнем середньої заробітної плати: якщо у січні їх було 44, то за результатами грудня таких підприємств було 9.

У січні ж 2013 року 13 суб’єктів господарювання нарахували своїм працівникам заробітну плату в розмірі, середній рівень якої менше ніж 1147 гривень. У той час як ряд підприємств вийшли з цього переліку, окремі з’явилися у ньому, зокрема: ТзОВ «Житлобуд-2», виробничо-комерційне ТзОВ «Луцький цегельний завод № 1» ЛТД, ПВТП «Світязь», ТзОВ «Арго-Р», ПП «Техно-торговий центр «Охоронні системи», ТзОВ Торгова група «Західсталь», ТзОВ «Імпульс-Луцьк», ТзОВ «Захід-риба», ТзОВ «Ренопласт», КП «Зелене господарство м. Луцька», ПП «Територія дитячої білизни», ПП «Канц-лідер».

Вона наголосила, що в місті у 14-ти підприємств при штатній чисельності більше 100 осіб середня заробітна плата у січні склала менше 1500 гривень, серед яких – комунальне підприємство «Луцький комбінат шкільного і студентського харчування».

Керівників вище зазначених підприємств було запрошено до участі у засіданні робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста для з’ясування причин та шляхів виходу із ситуації, що склалась.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...