Реклама
08:26, 23 червня 2020 р.

Online обмін

Реклама

Використання іноземної валюти стає все більш поширеним. Ми із задоволенням їздимо в закордонні поїздки, купуємо за кордоном через Інтернет, беремо кредити у валюті, відмінній від гривень. Тому важливо обміняти ваші гроші на хороших умовах. Як це зробити, щоб не залишитися з втратами? Проаналізуємо доступні варіанти.

Обмін валюти - основні принципи

Якщо ми хочемо обміняти українську гривню на іноземну валюту, ми можемо скористатися послугами наступних установ:

  • традиційний стаціонарний обмінний пункт;
  • банк;
  • обмінник онлайн.

У будь-якому випадку процедура обміну буде виглядати схоже. Ми продаємо або купуємо іноземну валюту за ціною, запропонованою обраним установою. Принцип прибуткової угоди простий: дізнатися курс злотого Житомир та продати його якомога дорожче, а купити якомога дешевше.

Переваги обміну в KIT GROUP:

1. Найвигідніший курс на ринку.

2. Можливість забронювати суму обміну.

3. При обміні великої суми можлива інкасація (доставка валюти з охороною).

4. Збереження повної конфіденційності.

Обмінні пункти онлайн стають все більш популярними. Деякі з українських компаній з обміну валюти вже є світовими брендами. Зазвичай процедура обміну валюти включає в себе відкриття спеціального валютного рахунку в онлайн-обміннику валют. Після внесення необхідної суми на рахунок постачальника послуг, вже через кілька хвилин ми отримаємо перевод в обраній нами валюті.

Ми продаємо або купуємо іноземну валюту за ціною, запропонованою обраною установою. Принцип прибуткової угоди простий: продати якомога дорожче, купити якомога дешевше. При визначенні фактичної вартості операції необхідно враховувати кілька факторів:

  • ціна обраної валюти;
  • спред - різниця між вартістю купівлі та продажу валюти;
  • маржа установи продажу / покупки валюти;
  • вартість будь-яких переводів;
  • час і зручність угоди;
  • наявність валюти.

Після реєстрації просто надішліть свою заявку купити або продати валюту і дочекайтеся відповідної пропозиції. Недоліком платформи такого типу є те, що торгівля обмежена тільки чотирма найбільш популярними валютами (EUR, CHF, USD, GBP). Швидкість транзакції також залежить від кількості користувачів платформи.

Перевагою може стати найбільш вигідна цінова пропозиція. Це правда, що для отримання прибутку від угоди вам потрібно витратити якийсь час і набратися терпіння, але у фінансовому відношенні це може бути найпривабливішим вибором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...