Реклама
09:00, 25 червня 2020 р.

Як позбутися мурах на дачі

Реклама

Мурахи зустрічаються на ділянках досить часто. Людина створює оптимальні умови для їхнього існування: це залишки смачної їжі, молоді пагони рослин, стиглі плоди фруктів, овочі.

Мурах шкодять рослинам та грунту.  Зокрема вони розповсюджують по ділянці попелиць та рослинні захворювання, переносячи іх з хворої рослини на здорові. А мурашина кислота підвищує загальну кислотність грунту.

Щоб обмежити доступ комах до рослинам, варто вибрати відповідні засоби від мурах.

Якої шкоди завдають мурахи

Мурахи, крім своїх корисних властивостей у вигляді знищення дрібних комах-шкідників, можуть нести чималої шкоди ділянці.

  • Мурахи розводять попелиць

Мурахи люблять харчуватися секретом, що виділяють попелиці, тому часто можна помітити, як колонія комах вирощує і охороняє їх популяції. Попелиця, в свою чергу, харчується пагонами та листям  рослин, знищує та псує листя, стебла і зав'язі.

  • Мурахи переносять насіння диких рослин

Для спорудження мурашників комахи використовують різний  будівельний материал, в тому числі насіння диких рослин, потім бур'ян розповсюджується ділянкою.

  • Мурахи їдять полуницю

Ці комахи не проти поласувати стиглими плодами полуниці. Вони залишають покусані ягоди, а іноді частково або повністю їх з'їдають.

  • Мурахи їдять продукти харчування

Комахи можуть проникати до  будинку, де швидко знаходять щось їстівне. Погодьтеся, не приємно виявити в своїй тарілці купку мурах.

  • Мурахи кусаються

Якщо ви вирішили відпочити на своїй ділянці, то варто побоюватися укусів маленьких комах. Вони не беруть до уваги ваші розміри і тому досить безстрашні. Укуси мурашок також неприємні, як і комарині, викликають свербіння і почервоніння.

Як вибрати засіб від мурашок

Позбутися мурашок можна декількома шляхами. Для цього  існують спеціальні препарати на основі диазинону і хлорпирифосу.

Препарати на основі диазинону зупиняють виробництво ферменту в організмі мурах, який регулює роботу  нервової системи. Він призводить комах до загибелі через параліч. Засіб також проникає в середину рослин, таким чином захищає їх від знищення мурахами.

Засоби, які в своєму складі мають хлорпирифос, впливають на мурах через дихальну систему, після чого нервова система комах паралізується.

Якщо вам необхідно швидко і ефективно позбутися мурах на ділянці, то варто вибрати надійний засіб, що допоможе не тільки знищити популяцію комах, а й захистити рослини зсередини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...