Отримати дотацію у Луцьку можуть власники бджолосімей

Отримати дотацію у Луцьку можуть власники бджолосімей, фото-1

У міськраді інформують про можливість отримати дотацію власникам бджолосімей.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На виконання п. 7 постанови КМУ від 07.02.2020 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» зі змінами у 2020 році фізичним особам та суб’єктам господарювання надається спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї.

Дотація надається на безповоротній основі власникам бджолосімей за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний рівень дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації власники бджолосімей (місцезнаходження пасіки – Луцька міська територіальна громада) до 1 жовтня поточного року подають до Луцької міської ради такі документи:

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

копію рішення про державну реєстрацію потужності;

копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (для суб’єктів господарювання);

копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (для фізичних осіб);

копію паспорту громадянина України (для фізичних осіб);

довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи у паперовій або електронній формі, чинну на дату подання заявки (для суб’єктів господарювання);

копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (для суб’єктів господарювання-юридичних осіб);

довідку про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів, видану органом місцевого самоврядування (для фізичних осіб та ФОП, зокрема, сімейних фермерських господарств).

Додаткова інформація за телефоном (03322) 724608 (відділ екології Луцької міської ради).

https://volynonline.com
Луцьк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі