школа
11:43, 4 березня 2013 р.

Репортер навчав ораторів

школа

Ораторська майстерність – це важлива складова успіху для сучасної людини. У наш багато людей захоплюється від  палких промов відмінних ораторів минулого і сьогодення. Багато хто хоче бути справжнім красномовцем, але як це зробити знає не кожен. Адже, ораторами не народжуються, а стають завдячуючи невпинній праці над собою.  
Аби стати справжнім оратором над собою потрібно постійно працювати. Адже тільки після цього ви зможете тримати увагу публіку, та захоплювати її своїми виступами.
Маючи на меті навчити молодих людей методів стати оратором, СГО «Молодіжна Палатформа», спільно з коворкінг-центром «Репортер» 2-3 березня організували  ще один освітній проект – «Школа молодого лідера. Успішний оратор».
Молоді та успішні люди зібралися для вивчення та закріплення різноманітних технік красномовства.  Учасників навчали основ ораторства, постановки голосу, правильній дикції, публічного виступу, навиків ведучого, та інших не менш цікавих ораторських прийомів.
Тренерами школи стали Дмитро Мельничук, Георгій Потапчук, Микита Чибар, Михайло Кузьмич, Юлія Тузова та Юлія Стасюк.
Після завершення школи, організатори сподіваються, що у Луцьку побільшає справжніх лідерів, котрі захоплюють публіку палкими промовами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...