У Луцькій жіночій консультації звільняють медиків

У Жіночій консультації Луцького пологового будинку лікарі отримують попередження про звільнення.

Документи, які свідчать про це,оприлюднила у Колонці автора на ВолиньPost письменниця і журналістка Юля Смаль. 

У попередженні про звільнення, яке отримала лікар акушер-гінеколог відділення № 2 жіночої консультації, йдеться: «У зв’язку із скороченням штату працівників, з послідуючим переведенням 1,0 посади лікаря акушер-гінеколога № 2 жіночої консультації... для забезпечення надання первинної акушерсько-гінекологічної допомоги населенню... попереджаємо Вас про майбутнє звільнення із займаної посади».

Також у попередженні вказано: «З метою подальшого працевлаштування пропонуємо Вам переведення на посаду лікаря акушер-гінеколога комунального закладу «Луцька міська поліклініка № 1» зокрема в новоутворене відділення «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини».

Своїм наказом від 8 лютого Управління охорони здоров’я Луцької міської ради переводить з 1 травня 2013 року одну посаду лікаря акушер-гінеколога та одну посаду акушерки жіночої консультації до новоутвореного відділення «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини».

Як ідеться у наказі, амбулаторія буде розміщена у Луцьку на вулиці Привокзальній, 13. У цьому приміщенні зараз розміщена Луцька станція швидкої медичної допомоги.

«Одного дня приходить пацієнтка жіночої консультації до лікаря, а він вже офіційно звільнений, допрацьовує той час, який належить йому за трудовим законодавством. Лікарі пишуть листи, пацієнти поки, якщо і знають, то не всі, а накази про звільнення з подальшим переведенням «у космос», вже підписані», - пише у колонці автора Юля Смаль.

документ
документ

 

Волинь POST
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі