![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:02, 4 березня 2013 р.
Волинянин пред’явив прикордонникам паспорт брата-близнюка
У міжнародному пункті пропуску “Устилуг” 27-річний пасажир «Опеля», мешканець Волині пред'явив закордонний паспорт громадянина України, який викликав сумнів у прикордонників.
Провівши співбесіду з чоловіком, прикордонники з’ясували, що пред’явлений на паспортний контроль документ йому не належить. Виявилось, що паспорт належить його брату-близнюку.
Як поінформували в прес-службі Львівського прикордонного загону, громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 204–1 ч. 1 КУпАП, а саме за спробу перетину кордону за чужим документом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...