• Головна
  • Рішення про захист котів ухвалила Луцька міськрада
09:53, 24 липня 2020 р.

Рішення про захист котів ухвалила Луцька міськрада

Рішення про захист котів ухвалила Луцька міськрада, фото-1

Луцька міська рада прийняла проєкт рішення «Про заходи захисту котів від жорстокого поводження на території Луцької міської територіальної громади».

Про це інформує власкор «ВолиньUA».

У документі безпритульні коти визнаються частиною екосистеми Луцької міської територіальної громади, як такі, що виконують природну функцію дератизації, з огляду на потенційну загрозу для людей від щурів – розповсюджувачів інфекцій.

Проєкт рішення забороняє вилов безпритульних котів на території Луцької міської територіальної громади, за винятком:

– необхідності вжиття заходів регулювання чисельності безпритульних котів шляхом біостерилізації, здійснення вакцинації та/або з метою перевлаштування їх до нових власників із залученням представників громадських об’єднань, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження.

– обставин, що створюють загрозу життю, здоров’ю та безпеці людей з метою карантинування для підтвердження чи спростування антропозооносних захворювань, яке надає ветеринарний лікар відповідною письмовою довідкою встановленої форми.

Робота з вилову котів та регулювання їх чисельності покладена на комунальне підприємство «Ласка».

Також у рішенні рекомендують підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності звертатись до комунального підприємства «Ласка» за сприянням у здійсненні біостерилізації безпритульних котів, які знаходяться на їх території.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...