• Головна
  • Луцький гуманітарний університет закривають через брак студентів
12:15, 6 березня 2013 р.

Луцький гуманітарний університет закривають через брак студентів

Луцький гуманітарний університет закривають через брак студентів. На денній формі по всіх факультетах і не навчалося й 200 студентів.  А відповідно до законодавства, для того, щоб було сформовано лише один повноцінний факультет університету, на денній формі повинно займатися не менше 200 студентів.

Про це, відповідаючи на запитання кореспондента ІА «Наголос» сказав голова Державної інспекції навчальних закладів Михало Гончаренко.

«Луцький гуманітарний університет - один з останніх приватних ВНЗ, яких акредитаційна комісія позбавила ліцензії за поданням ДІНЗ. Вказаний виш не мав належного матеріально-технічного забезпечення. Там навіть не було бібліотеки. Контингент студентів у них становив менше 200 студентів на денній формі навчання», - зазначив Гончаренко.

Окрім цього, за словами голови ДІНЗ, у виші виявили низку інших порушень. Зокрема, у Луцькому гуманітарному університеті, за словами голови ДІНЗ, не працював жоден доктор наук на постійній основі.

«Нещодавно ми перевіряли Київську академію міжнародної економіки та міжнародних відносин. Там контингент студентів денної форми становив усього 29 осіб. Це ще більш кричущий факт», - сказав Гончаренко.

Додамо, за його словами, в Україні є приватні виші, які надають якісну освіту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...