• Головна
  • На Привокзальному майдані хочуть демонтувати більшість кіосків
15:03, 6 березня 2013 р.

На Привокзальному майдані хочуть демонтувати більшість кіосків

6 березня під час засідання виконкому міської ради вирішили демонтувати більшість тимчасових споруд, розміщених на проспекті Грушевського та Привокзальному майдані міста. Таку пропозицію вніс заступник начальника управління містобудування та архітектури Ярослав Матвіїв.

За словами головного художника міста, до комплексної схеми проспекту Грушевського треба внести зміни, а це вимагає знесення розміщених на вулиці тимчасових споруд.

Так, він зауважив, що після закінчення реконструкції Привокзального майдану, невирішеним залишилося питання розміщених там тимчасових споруд, які або ж згідно зі схемою, або ж згідно з рішеннями виконкому, підлягають демонтажу.

«Я пропоную, щоби ці кіоски, які знаходяться зліва, залишити, оскільки це робочі місця, і вони не стоять на комунікаціях, не порушують існуючі будівельні норми», - висловився головний художник міста.

А от щодо кіоску, який розміщений з іншого боку майдану, то Матвіїв зазначив, що він знаходиться поблизу мереж і порушує пожежні розриви до існуючого приміщення. Тож, його необхідно знести.

З його слів, також потрібно знести 5 тимчасових споруд поблизу будинків на проспекті Грушевського, 17, 18, 22, 24, 26. «Вони вже застаріли і також порушують пожежні розриви багатоповерхівок. Цих 5 кіосків ми хочемо запропонувати знести, коли закінчиться договір оренди землі», - розповів Ярослав Матвіїв.

Окрім того, за словами Матвіїва, потрібно впорядкувати два літніх майданчики біля ресторану «Грабінскі» і біля Грушевського, 1.

Щодо останнього висловився перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук. Мовляв, треба забрати «вагончик» і літні «палатки», де люблять збиратися охочі до спиртного.

Утім, Ярослав Матвіїв зазначив, що розробка схеми вулиці Стрілецької, яка межує із проспектом Грушевського, стане наступним етапом у програмі коригування схем вулиць міста.

Святослава Кравчук атакож зацікавило питання розміщення тимчасових конструкцій в кінці проспекту Грушевського на перехресті із вулицею Привокзальна. «Тільки зняли вагончики, знову стоять якісь два цих», - зазначив він.

Утім, Ярослав Матвіїв заспокоїв його, зауваживши, що один підлягає знесенню. А розміщений неподалік дерев’яний кіоск «Луцькпреса» знесли, щоб поставити замість нього «більш-менш цивілізований скляний». «Він там має стояти, бо в нього ще договір оренди землі ще не закінчився», - додав посадовець.

«Раз забрали, а тепер ви тикаєте скляний. Що той кіоск спасає, кого він спасає? Тикаємо ті кіоски. Для чого?», - відреагував перший віце-мер.

Проте, на думку головного художника Луцька, один кіоск «Луцькпреса» на Привокзальній площі має бути. «Я вважаю, що хоч один має бути. То ми залишимо деякі кіоски, а «Луцькпреси» не буде? То не справедливо, я рахую», - зазначив Матвіїв.

Так, після обговорення, Ярослав Матвіїв зазначив, що під час коригування схеми проспекту Грушевського «акцент» робитимуть «на знесення».

«Вулиця вимальовується непогана і я думаю, що вже маємо навести до кінця порядок на цій вулиці», - підсумував він.

Тож, заперечень у членів виконкому не було і вони прийняли відповідне рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...