• Головна
  • Ректор Луцького біотехнічного інституту офіційно працював... двірником?
10:30, 7 березня 2013 р.

Ректор Луцького біотехнічного інституту офіційно працював... двірником?

Ректора приватного вищого навчального закладу «Луцький біотехнічний інститут» Григорія Стеценка  звільнили з посади і перевели працювати... двірником. Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Минулого місяця ця справа за позовом ректора до «Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая» розглядалася в Луцькому міськрайонному суді.

По суті справи, позивач вимагав визнати наказ ЗАТ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» від 12 вересня минулого року з посади ректора Луцького біотехнічного інституту на посаду двірника цього ж навчального закладу недійсним. А також вимагав поновити його на посаді ректора та стягнути з відповідача 100 тисяч гривень моральної шкоди.

Незважаючи на те, що ще в липні минулого року, за попередньою ухвалою Луцького міськрайонного суду Волинської області, позивача було поновлено на посаді ректора, відповідач відверто проігнорував судове рішення. Тож, він двічі був притягнутий до відповідальності відділом Державної виконавчої служби Деснянського управління юстиції в місті Києві та оплатив штраф в сумі 2 тисячі гривень.

За словами адвоката позивача, моральна шкода, завдана потерпілому в результаті незаконного переведення полягає в тому, що він відчуває постійне пригнічення та дискомфорт, оскільки працював в інституті з моменту створення - а це вже 16 років, втратив нормальні життєві зв’язки, душевний спокій, постійно перебуває в депресивному стані, що спричинило різке погіршення його здоров'я. Відтак, як уже зазначалося, розмір спричиненої моральної шкоди вони оцінили в 100 тисяч гривень.

Крім того, екс-ректор просить суд стягнути з відповідача суму в середній заробіток за час вимушеного прогулу. А це – майже п'ятнадцять тисяч гривень.

Однак вже через місяць ректор звернувся з новою заявою, у якій вимагав стягнути за 109 робочих днів вимушених прогулів ще 11 тисяч 890 гривень.   

В результаті, суд ухвалив скасувати наказ ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» про переведення потерпілого з посади ректора Луцького біотехнічного інституту» на посаду двірника цього ж учбового закладу, а також поновити його на посаді керівника.

Далі суд ухвалив стягнути з ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» на користь потерпілого 23 тисячі гривень.

Ще 429 гривень судового збору відповідач оплатив в держказну.

Таким чином, хоч ректор побував на посаді двірника лише де-юре, проте, грошенят від кривдника нагріб таки немало.

Нагадаємо, що нещодавно ректор місцевого біотехнічного інституту Георгій Стеценко був затриманий правоохоронними органами за фінансові махінації, які проводив в своєму учбовому закладі. Довгий час він переховувався від правоохоронців, однак врешті його таки затримали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...