• Головна
  • Ландшафтний дизайн в Чернівцях
Новини компаній
11:50, 7 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Ландшафтний дизайн в Чернівцях

Новини компаній
Ландшафтний дизайн в Чернівцях

Ландшафтний дизайн в Чернівцях - ландшафтний дизайн проект приватного будинку, етапи його розробки, виготовлення ландшафтних елементів декору і впровадження дизайн проекту від кращих фахівців ландшафтного дизайну.

У портфоліо дизайн студії Романа Москаленка ви знайдете різні приклади як проектних, так і виконаних робіт. Ми реалізували велику кількість проектів, наша дизайн студія має свої потужності з виготовлення унікального ландшафтного декору та творів сучасного ландшафтного мистецтва.

Ландшафтний дизайн в Чернівцях, фото-1, Дизайн-студія Романа Москаленка

Дизайн-студія Романа Москаленка

Сучасний ландшафтний дизайн

  • Одним з пріоритетів нашої роботи є сучасний ландшафтний дизайн. Ми готові виконати ландшафтні композиції як в усучасненій класиці, так і в більш сучасних стилях. Якщо більш глибше вникнути в етапи розвитку ландшафтного дизайну, то в сучасних стилях знаходять відображення відомі, що дійшли до нас стильові напрями.
  • Застосування сучасної скульптури, поєднання рослин з рельєфними текстурами і композиціями, високотехнологічні вироби зі скла, сталі, оригінальні підсвічування та елементи аквадизайну дозволяють створювати ексклюзивні стильні ландшафтні композиції.
  • У своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, а також відповідне обладнання. Це дозволяє нам бути впевненими в тому, що, як наші вироби ландшафтного декору, так і обладнання інших брендів, буде багато років служити і радувати око замовника.

На початковій стадії проектування ми ретельно вивчаємо ділянку, на цьому етапі важливо нічого не пропустити, при грамотному підході всі проблемні зони можна змінити на краще роблячи із недолівків переваги. В результаті клієнт отримує ретельно продуману в усіх відношеннях концепцію ділянки території. Ми зможемо вдало вписати в цю концепцію будинок і все архітектурні та інженерні споруди навколо нього.

Для зручності клієнта ми пропонуємо йому проект виконаний і змодельований за допомогою засобів 3D візуалізації. Це дозволить йому в деталях побачити, як може виглядати його двір або ділянка.

Ландшафтний дизайн в Чернівцях, фото-2, Дизайн-студія Романа Москаленка

Дизайн-студія Романа Москаленка

Дизайн території

Ми маємо великий досвід в створенні різних багаторівневих озер і водоспадів, наші фахівці зможуть правильно прокласти до них всі комунікації (водні та електричні магістралі, встановити насоси і фільтри). Окрасою саду можуть стати різні фонтани і струмки.

Залежно від побажань замовника ми підберемо дерева, чагарники і різні садові рослини. У своєму проекті ми враховуємо особливості їх росту, а також кліматичні особливості регіону. Серед наших працівників є фахівці в області рослинництва, ботаніки та дендрології.

Для нас, при роботі, основною складовою є втілити не тільки наші ідеї, але і ідеї і мрії замовника, зробити це якісно і ексклюзивно. Адже саме ексклюзивність в поєднанні з якістю - гарантія того, що ландшафтна композиція багато років буде радувати власника і його гостей.

Для замовлення ландшафтного дизайну і можливістю більш детального ознайомлення з різновидами ландшафтного дизайну, Ви можете переглянути інформацію у нас на сайті ексклюзивний дизайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ландшафтний дизайн #дизайн території #дизайн-студія #дизайн ландшафту у Луцьку
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...