• Головна
  • Кабмін передбачив для гіпертоніків Волині майже 4 мільйони гривень
10:32, 11 березня 2013 р.

Кабмін передбачив для гіпертоніків Волині майже 4 мільйони гривень

Цьогоріч гіпертонікам Волині передбачено майже 4 млн. грн. на пільгові рецепти. Урядовий пілотний проект щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою продовжено. Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігор Ващенюк сьогодні на колегії, де обговорено підсумки галузі охорони здоров’я у 2012 році та виокремлено завдання на поточний, - пише Урядовий кур'єр.

Нагадаємо, Урядовою Постановою від 25 квітня 2012 р. втілюється пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Його реалізація здійснюється у два етапи. Перший - підготовка лікувально-профілактичних закладів, лікарів первинної ланки медико-санітарної допомоги до порядку та правил виписування рецептів для хворих на гіпертонічну хворобу, уточнення реєстру хворих, які потребують медикаментозної корекції.

У рамках другого етапу Кабінет Міністрів України виділяє кошти для аптек, щоб компенсувати витрати на медикаменти. Згідно з урядовою Постановою на ці цілі Волинь торік отримала субвенцію у розмірі 815 тис. 800 грн. У 2012-му лікувально-профілактичними закладами області забезпечено пільговими рецептами близько 30 тис. осіб.

За пільговими рецептами необхідно звертатися до лікарів (дільничних, сімейних, кардіологів) за місцем проживання. Відпускають медикаментозні препарати з аптечної мережі області 44 суб’єкти господарювання Волинської області.

Довідково

На диспансерному обліку в лікувально-профілактичних закладах Волині знаходиться 178 335 краян, які мають гіпертонічну хворобу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...