• Головна
  • У Луцьку хочуть популяризувати дитячі будинки сімейного типу
16:03, 11 березня 2013 р.

У Луцьку хочуть популяризувати дитячі будинки сімейного типу

На Волині обговорювали реалізацію українсько-польського проекту «Світ доброго майбутнього» щодо популяризації дитячих будинків сімейного типу під час круглого столу , - повідомляється на сайті Луцької міської ради.

У  роботі круглого столу взяли участь консул Республіки Польща у Луцьку Кшиштоф Савіцкі, голова Правління Фундації Менеджерських Ініціатив, радник міського голови Любліна (Польща) Павел Прокоп, директор дитячого будинку «Сонячний Дім» (Польща) Павел Фрончек, консультант Фундації Менеджерських Ініціатив (Польща) Роберт Гостковскі, Президент Асоціації Регіонального Розвитку, депутат Луцької міської ради Анатолій Пархом’юк, начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Алла Онищук, начальник служби у справах дітей Луцької міської ради Федір Шульган.

Анатолій Пархом’юк повідомив, що партнерами проекту є Фундація Менеджерських Ініціатив (Республіка Польща), Волинське обласне громадське об'єднання «Асоціація Регіонального Розвитку», Служба у справах дітей Луцької міської ради, дитячий будинок «Сонячний Дім» (Польща) та дитячі будинки сімейного типу Волинської області. Проект дофінансований у рамках Програми Польсько-Американського Фонду Свободи «Зміни в Регіоні» - RITA, реалізованого Фондом «Освіта для Демократії». Ця новаторська програма спрямована на підготовку вихованців дитячих будинків сімейного типу до самостійного життя. Вона буде реалізовуватися до початку червня цього року і передбачає навчальний візит волинян до Любліна. Кшиштоф Савіцкі висловив думку, що така поїздка буде корисною для учасників проекту і закликав їх не зволікати з оформленням документів.

Павел Фрончек детально розповів про діяльність дитячого будинку «Сонячний Дім», який складається з шести окремих сімейок, де проживає 79 дітей. Фінансується він з державного бюджету, але директор намагається залучати і спонсорські кошти. Він детально зупинився на навчанні, вихованні, медичному і психологічному супроводі вихованців дитячого будинку.

У розмові з обміну досвідом взяли участь вихователі будинків сімейного типу Волині. Зокрема, Володимир-Волинського, Ратнівського, Луцького районів та м.Нововолинська. Польська делегація має наміри побувати у дитячих будинках сімейного типу нашої області і познайомитися з їх діяльністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...