• Головна
  • Вартість проїзду у тролейбусах Луцька подорожчає
09:05, 15 березня 2013 р.

Вартість проїзду у тролейбусах Луцька подорожчає

Вартість проїзду у тролейбусах Луцька збільшиться до 1,25 гривні. Таке рішення прийняли під час засідання комісії з питань ціноутворення та тарифної політики 14 березня.

Про це пише ВолиньPost з повідомленням на прес-службу Луцькради.

Щодо цих змін у тарифі поінформувала начальник відділу тарифної політики управління економіки міської ради Світлана Сахненко. Вона зауважила, що чинний тариф обсягом одна гривня затверджений ще у 2010 році. 

Нині ж Луцьке підприємство електротранспорту звернулося з проханням підвищити вартість разового проїзду в електротранспорті до 1,25 гривні. За її словами, були надані усі розрахунки щодо обґрунтованості такого кроку.

Крім того, отримано погодження від Міністерства інфраструктури України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та обласного відділення Антимонопольного комітету України. Також пройдено всю необхідну регуляторну процедуру.

Директор ЛПЕ Іван Грицанчук зауважив, що з часу затвердження чинного тарифу на проїзд в електротранспорті, практично в два рази зросла мінімальна заробітна плата, вартість енергоносіїв, паливно-мастильних матеріалів тощо.

За його словами, на підприємстві дуже складна економічна ситуація. Коштів на те, щоб підтримувати в належному стані рухомого складу, практично немає. Крім того, ще однією проблемою є не вчасне повернення субвенцій з держбюджету за перевезення пільгових категорій населення.

Заступник міського голови Тарас Яковлев відзначив, що відповідно до проекту рішення, яке планується винести на розгляд членів виконавчого комітету, тариф на разовий проїзд одного пасажира в міському електротранспорті становитиме 1,25 гривні, вартість проїзду учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-техничних навчальних закладів, студентів ВНЗ – 60 копійок, вартість місячного проїзного квитка в міському електротранспорті – 75 гривень, вартість проїзного для учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-техничних навчальних закладів, студентів ВНЗ – 37,50 гривні, вартість річного проїзного квитка для населення – 625 гривень.

Остаточне рішення щодо обсягу тарифу за виконавчим комітетом Луцькради.

Нагадаємо, ціни у луцьких тролейбусах вирішили підняти відповідно до проекту рішення виконавчого комітету міськради від 20 грудня 2012 року. Таку ініціативу підтримали і на громадських слуханнях з цього питання.

А 28 лютого фактично дали згоду на здорожчання і у тервідділенні Антимонопольного комітету України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...