• Головна
  • У Луцьку стартує загальноміська акція «Екологічний квартал»
11:09, 15 березня 2013 р.

У Луцьку стартує загальноміська акція «Екологічний квартал»

З 22 березня до 24 травня 2013 року у Луцьку триватиме загальноміська акція «Екологічний квартал».

Повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

В рамках акції підприємства, установи, заклади та організації різних форм власності міста проводитимуть роботи з упорядкування та благоустрою власних та прилеглих територій.

Зокрема, відділ екології, департамент житлово-комунального господарства міської ради із залученням територіальної громади, громадських організацій забезпечуватимуть впорядкування місць загального користування, водоохоронних зон водних об’єктів міста.

Наведення належного санітарного стану на території парків та закріплених скверів здійснюватиме комунальне підприємство «Парки та сквери м. Луцька».

Також у місті планується санітарне очищення загальноміських територій (скверів, кладовищ, меморіалів тощо), власних та прилеглих територій комунальних підприємств, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, прибирання дворових майданчиків та прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків, проводитиметься комплекс робіт з впорядкування зелених насаджень загального користування, очищення вулиць та шляхопроводів від сміття та піску після зими.

У рамках акції міські загальноосвітні заклади спільно з комунальним закладом «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради» будуть проводити заходи екологічного спрямування. Зокрема, у березні заплановано організувати конкурс колективів учнівських екологічних агітбригад та конкурс плакату на екологічну тематику. У квітні – конкурс науково-дослідницьких та винахідницьких проектів, загальноміське свято «Землю для нащадків збережемо» й різноманітні тематичні акції («День Землі», «День довкілля», «Діти за гуманне ставлення до тварин», «Посади дерево» (квітень-травень).

Крім того, ще будуть організовані загальноміські природоохоронні заходи на підтримку дій світової громадськості проти змін клімату в рамках всесвітньої акції «Година Землі», «Зустріч птахів», Всесвітнього дня Землі, Дня довкілля.

Окрім цього, з 1 до 30 квітня проводитиметься місячник з озеленення, під час якого підприємства, установи, організації здійснюватимуть комплекс весняних робіт з озеленення та квіткового оформлення власних та загальноміських територій, впорядкування парків, скверів, зелених зон, кладовищ, меморіалів. Єдиним санітарним днем визначено п’ятницю.

До 28 травня 2013 року заплановано підвести підсумки акції та відзначити активістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...