• Головна
  • Фотовиставку почесних громадян міста організували у Луцьку
09:31, 10 вересня 2020 р.

Фотовиставку почесних громадян міста організували у Луцьку

Фотовиставку почесних громадян міста організували у Луцьку, фото-1

До 935-ої річниці міста Луцька архівний відділ міської ради в приміщенні департаменту «Центр надання адміністративних послуг в місті Луцьку», що на вулиці Лесі Українки, 35, організував тематичну виставку «Почесні громадяни міста Луцька».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Місто Луцьк пов’язане із багатьма видатними особистостями – державними діячами, письменниками, військовими, представниками духовенства, митцями, науковцями, які народилися тут або певний період свого життя проживали чи працювали в місті. Тому 25 грудня 1968 року вперше було прийнято рішення Луцької міської ради депутатів трудящих № 4 «Про встановлення почесного звання за видатні заслуги перед трудящими міста «Почесний Громадянин м. Луцька».

На сьогодні, згідно з рішенням Луцької міської ради від 17.12.2010 №2/12 «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька» звання Почесний громадянин присвоюється особам за значний внесок в соціальний, економічний та культурний розвиток Луцька, становлення та розбудову незалежної Української держави, утвердження Української національної свідомості, за вагомі досягнення у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, будівництва та житлово-комунального господарства, підприємництва, за активну громадську та благодійну діяльність; інші заслуги перед Луцьком та Україною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...