• Головна
  • Ігор Гузь передав владу у жіночі руки
15:30, 18 березня 2013 р.

Ігор Гузь передав владу у жіночі руки

16 березня 2013 року Божого в місті Луцьку відбувся ІІІ З’їзд Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс».

Про це повідомили у прес-службі "Національного Альянсу"

На заході було 85 делегатів Національного Альянсу. Окрім них, на з’їзді були присутні запрошені гості та журналісти. Зокрема, письменниця, член Братство ветеранів ОУН-УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура Тетяна Барбелюк, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, представник  ВО «Тризуба ім. Степана Бандери» Артем Луцак, представник «Соціал-Національної Асамблеї» Ігор Криворучко, голова Асоціації фермерів та землевласників Волині Віктор Лук’янчук, депутати Луцької міської ради Андрій Калахан, Роман Романюк.

Через негоду на З’їзд не змогли приїхати ще близько 30 делегованих членів організації, народний депутат України Олесь Доній, братні організації із Білорусі «Молодь БНФ», «Молодий Фронт».

III Всеукраїнський З’їзд традиційно розпочався з молитви та виконання Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих українців під час операції «Вісла», 66-річниця якої припадає на ці дні.

В порядку денному З’їзду стояли питання: заслухати звіт діяльності організації за 2005-2012 роки, затвердити  емблему, прапор, гімн, програмну платформу «Національного Альянсу», обрати керівні органи організації, прийняти у почесні члени та обговорити візію розвитку організації на 2013-2015 роки.

Від імені Братство ветеранів ОУН-УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура пані Тетяна Барбелюк привітала усіх зі З’здом та благословила молодіжну організацію на плідну працю. Успіху у справі, яку почав «Національний Альянс», побажав і Григорій Пустовіт.

З вітальним словом виступив представник ВО «Тризуб ім. Степана Бандери» Артем Луцак. Він зазначив, що Національний Альянс і Тризуб є братніми організаціями, які мають спільний вектор діяльності та спільну мету – усунення нинішньої узурпаторської влади.

Далі слово було надане Ігорю Криворучко, представнику «Соціал-Національної Асамблеї», який зазначив, що організації мають неодноразовий досвід співпраці, який є плідним та позитивним. Зокрема зазначив, що один з ув’язнених Патріоту України черпає свої сили і натхнення з любові, сили та вірності активістки Національного Альянсу.

Голова ВМГО «Національний Альянс» Ігор Гузь прозвітував про діяльність організації за вісім років.

«За цей час силами Національного Альянсу було проведено багато заходів військово–патріотичного, культурно-мистецького, громадсько-політичного, міжнародного спрямування. Близько двадцяти членів організації є депутатами місцевих рад. Крім того, в лавах «Національного Альянсу» багато громадських діячів, музикантів та митців. Організація об’єднала сотні молодих людей з усіх куточків України», - сказав Ігор Гузь.

Зокрема зазначив, що за звітній період осередки організації діяли у 19 областях, близько п’яти тисяч людей пройшло через лави організації, що Національний Альянс має власний сайт, який відвідало 314 000 користувачів і було близько мільйона переглядів, що було випущено 16 000 примірників громадсько-політичного видання  «Правий Поступ».

Ігор Гузь виокремив Фестиваль українського духу «Бандерштат», який є гордістю організації. Зокрема відмітив, що на заході побувало близько 25 тисяч людей за час його існування.

Наостанок Ігор Гузь подякував усім людям, які весь цей час були в авангарді діяльності Національно Альянсу. Повідомив, що члени організації старшого покоління утворять Стратегічну раду при Національному Альянсі.

Далі затвердили емблему, прапор, гімн та програмну платформу «Національного Альянсу».

Наступним кроком стало обрання нових керівних органів. На зміну Ігорю Гузю головою Національного Альянсу обрали 23 річну Майю Москвич.  Заступниками стали  - Богдан Бальбуза та Ірина Гладун.

«Маю велику честь очолювати Всеукраїнську молодіжну організацію «Національний Альянс», яка має вже свою історію та вагу серед  організацій правого спрямування. За 8 років діяльності є дуже багато якісних напрацювань і, можливо, буде складно внести щось нове, однак новообране керівництво буде намагатися зробити цю сторінку в історії організації максимально активною, дієвою та результативною», - сказала новообрана говова ВМГО «Національний Альянс» Майя Москвич.

Голова Національного Альянсу зазначила, що першочерговим завданням нового керівництва буде максимальна активізація по всіх напрямках роботи. Короткостроковою метою є повалення нині діючого режиму.

Наступне питання в порядку денному було обрання почесних членів організації. Ними стали –  народний депутат України Олесь Доній, лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський та лідер гурту «Кому Вниз» Андрій Середа.

ІІІ З’їзд Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс» завершився виконанням державного Гімну України.

По завершенню З’зду у  Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбулося освячення прапору. Стяг організації благословили на перемогу та здолання ворогів.

Опісля відбулася вечірка, присвячена 8-й річниці організації, на якій присутні пригадали цікаві та веселі моменти з історії життя Національного Альянсу. На заході також виступив гурт «Фіолет», фронтмен якого є одним із провідних членів Альянсу.  

Завершенням програми стало відвідання благодійного концерту «Кому Вниз» у Луцьку, на якому новообрана голова ВМГО «Національний Альянс» Майя Москвич вручила Андрію Середі іменну грамоту почесного члена організації та вирізьблену  емблему Національного Альянсу.

Ігор Гузь передав владу у жіночі руки, фото-1

 

Ігор Гузь передав владу у жіночі руки, фото-2

 DSC_0216

 DSC_0173

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...