• Головна
  • В області буде рейтинг "Кращих товарів та послуг Волині»
18:30, 18 березня 2013 р.

В області буде рейтинг "Кращих товарів та послуг Волині»

Сьогодні стартував регіональний конкурс «Кращі товари та послуги Волині» 2013, - повідомили у прес-службі Волиньстандартметрології.

З метою популяризації якісної продукції та послуг волинських виробників в області щорічно проводиться регіональний конкурс якості «Кращі товари та послуги Волині», який проходить у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції, товарів, робіт, послуг – «100 кращих товарів України». Цей конкурс все більше набуває своєї популярності серед виробників, адже участь у ньому це - черговий іспит для його учасників на конкурентноздатність, що за нинішніх економічних умов є надто значимим і актуальним.

Практикою доведено, що взаємодія влади, науки і бізнесу дає свої результати. Це підтверджують волинські виробники, продукція яких пройшла перевірку на якість та безпечність, отримала високу оцінку кваліфікованих експертів. Історія Конкурсу «100 кращих товарів України» веде свій відлік з 2003 року і за цей період серед, волинських товаровиробників, вже удостоєно почесного звання «Переможець» - 28, „Лауреат” – 30, «Фіналіст» – 38 найменувань продукції та послуг.

Організатори запрошують всіх активно долучитися до участі у цих заходах. З умовами їх проведення можна ознайомитися на офіційних веб сайтах обласної державної адміністрації та державного підприємства «Волиньстандартметро-логія» (www.stand.lutsk.ua).

Телефони для довідок: (0332) 78-63-09 та 24-03-15

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...