• Головна
  • Луцьк в функції Google «Громадський транспорт»
13:30, 19 березня 2013 р.

Луцьк в функції Google «Громадський транспорт»

Google Україна оголосив, що з сьогоднішнього дня функція «Громадський Транспорт» на Картах Google доступна в 15 найбільших містах України, серед яких місто Луцьк.

Про це пишуть Волинські Новини.

Так, інформація про маршрути громадського транспорту тепер доступна для наступних міст: Київ і передмістя, а також Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Луцьк, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Харків, Черкаси та Чернігів.

«У житті ми досить часто потрапляємо в ситуації, коли не знаємо, як дістатися до певного місця на громадському транспорті, будь-то в незнайомому місті, а часто і в своєму рідному. Завдяки функції «Громадський Транспорт» на Картах Google користувач отримує на одному сайті доступ до всієї інформації», - йдеться у повідомленні.

Так, за допомогою функції «Громадський Транспорт» в Картах Google користувачі можуть отримати покрокові маршрути проїзду на громадському транспорті; знайти зупинки транспорту в своєму районі, прокласти маршрут з пункту А в пункт В. Крім того, можна отримати інформацію про час, який піде на дорогу, що дозволяє вибрати оптимальний маршрут проїзду по місту.

Аби дізнатися, як доїхати до потрібного місця, слід позначити на Картах Google адреси пунктів відправлення та призначення, вибрати орієнтовний час відправлення та натиснути кнопку «Прокласти маршрут». Функція запропонує декілька можливих маршрутів по запиту, потрібно буде тільки вибрати оптимальний. Крім того, плануючи маршрут, користувач може вибрати зі списку кращий вид транспорту, а також налаштувати критерії вибору маршруту - кращий, мінімум пересадок або менше ходьби.

Інформацію про громадський транспорт по 14 містам України надані партнером Google в Україні компанією EasyWay.

Інформація про маршрути доступна на всіх браузерах, включаючи мобільні, а також на Картах Google для Android і iOS.


Власники веб-сайтів можуть інтегрувати маршрути громадського транспорту на Картах Google на свої веб-сторінки, використовуючи Google Maps API, щоб спростити своїм клієнтам пошук офісу компанії або будь-яких інших об'єктів.


Про функції Google «Громадський Транспорт»
Компанія Google запустила функцію Google «Громадський Транспорт» в якості експерименту в 2005 році, а в жовтні 2007 року функція стала частиною Карт Google. Компанія активно співпрацює з сотнями транспортних відомств по всьому світу, щоб представити своїм користувачам максимально повну інформацію про розклад і маршрутах руху громадського транспорту. На сьогоднішній день в Картах Google представлені розклади руху транспорту через більш ніж мільйон зупинок, розташованих у більш ніж 500 найбільших містах світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...