09:30, 21 березня 2013 р.

У Луцьку буде Година Землі

Луцьк вже в п’ятий раз долучиться до всесвітньої екологічної кампанії проти зміни клімату Година Землі 2013 року, - повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Окрім символічного вимкнення світла на 1 годину, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, підприємства, установи, урядів країн у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх домівках. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році. До Години Землі 2012 року приєдналося більше 7000 міст у 152 країнах світу, у тому числі понад 40 українських міст та містечок.

В суботу, 23 березня, о 20:30  в усьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Адже вимкнувши світло, Ви заощадите електроенергію, на вироблення якої не спалюватиметься паливо, і, відповідно, в атмосферу не будуть викинуті шкідливі речовини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...