• Головна
  • У Луцьку відбудеться конференція для молодих учених
15:05, 21 березня 2013 р.

У Луцьку відбудеться конференція для молодих учених

ІХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених : “Правове життя : сучасний стан та перспективи розвитку” відбудеться 22-23 березня 2013 року на базі юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30), яка стала вже доброю “сімейною”традицією факультету, - повідомляють організатори заходу.

Захід має на меті утвердження в українському суспільстві правової культури, обговорення проблемних питань застосування права в Україні. Майбутні юристи − науковці та практики – це сьогоднішні студенти та аспіранти. Правильне розуміння правових явищ – основа успішної практичної діяльності юристів усіх професій : юрисконсульта, адвоката, нотаріуса, прокурора, судді.

Багаторічний досвід показав, що саме у діалозі молоді юристи знайомляться із цікавими людьми, знаходять нових друзів та колег. Постійними гостями та учасниками конференцій є відомі юристи-науковці та практики, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, а на одній із попередніх конференцій відбулася презентація спільної книги українських та польських суддів.

Відкриття конференції відбудеться 22 березня 2013 року у Центрі культури і дозвілля Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30) о 10.00 год. У відкритті заходу візьмуть участь начальник Головного управління юстиції у Волинській області Оксенчук Ігор Володимирович, доктор, проректор у справах студентів та розвитку Вищої Торгівельної Школи в Радомі Ева Ясюк, проректор з наукової роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Яцишин Михайло Михайлович, старший викладач кафедри цивільного і трудового права Київського університету права Інституту Держави і права імені В. М. Корецького НАН України Савич Сергій  Святославович.

Опісля пленарного засідання робота конференції проводитиметься у п’яти секціях, де учасники представлятимуть свої напрацювання : теорії та історії держави і права, філософії права; конституційного, адміністративного, фінансового, міжнародного публічного права; цивільного, господарського права та процесу, сімейного, міжнародного приватного права; кримінального права та процесу, кримінології, криміналістики; трудового права, права соціального забезпечення, земельного, аграрного та екологічного права.

Організатори : Наукове товариство студентів та аспірантів юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...