• Головна
  • Під гаслом «Почуй світ» відбудеться VI благодійна акція «Серце до Серця» у Луцьку
18:01, 21 березня 2013 р.

Під гаслом «Почуй світ» відбудеться VI благодійна акція «Серце до Серця» у Луцьку

VIІI Всеукраїнська благодійна акція під гаслом «Почуй світ» відбудеться з 7 до 28 квітня в усіх регіонах України, та зокрема  у місті Луцьку та Волинській області.

Метою акції є зібрати кошти для потреб дітей з вадами слуху. За зібрані кошти будуть придбані слухові апарати та дороговартісне медичне обладнання для діагностики та лікування хвороб, пов’язаних зі слухом у дітей. Обладнання буде встановлене у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні. Діти на такому обладнанні обстежуватимуться та лікуватимуться абсолютно безкоштовно.

У Волинській області до акції буде залучено більше 1000 волонтерів, які збиратимуть кошти у скриньки в торгових центрах, магазинах, супермаркетах, навчальних закладах та в інших установах, а в день фіналу акції, 28 квітня, – в парках, скверах, на вулицях, площах, майданах в усіх містах та районах області. Кожен з волонтерів матиме бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з тим, що на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також червоні сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші у скриньку, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» у Волинській області в 2013 році відбудеться за підтримки та сприяння: структурних підрозділів Волинської облдержадміністрації та Луцької міської ради; Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в м. Луцьк та інших містах і районах області; органів студентського та учнівського самоврядування, громадських організацій, зокрема таких як ВОМГО «Центр Ефективної Комунікації», ВОМГО «Студентська Рада Волині», ВОГО «Ми плюс», СМГО «Молодіжна платформа», Всеукраїнська ліга КВН «ВОЛИНЬ»; засобів масової інформації; бізнес-структур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...