Курс біткіона - прогнози експертів, аналітиків

Вивести біткоіни на карту сьогодні простіше, ніж обміняти долари на гривні у касі будь-якого банку. Ця криптовалюта стала неймовірно популярною і, відповідно до одного з прогнозів, біткоін може переступити планку в 1 млн. доларів до 31 грудня 2020 року. Таку думку висловив Джон Макафі - один з найавторитетніших учасників кріптоспілки і розробник антивірусу McAfee Security. А що кажуть про курс біткоіна інші аналітики? Читаємо нижче, яким буде курс Bitcoin (BTC) до кінця 2020 року.

Курс біткіона - прогнози експертів, аналітиків, фото-1

Курс біткоіна: прогноз експертів фінансового ринку

Микола Кленов, фінансовий аналітик Raison Asset Management, вважає неможливим передбачити курс BTC на конкретну дату:

"Крім попиту і регулювання на законодавчому рівні, курс біткоіна залежить від маніпуляцій великих ринкових гравців. А зараз, на хвилі кризи через COVID-19, волатильність BTC, як і всіх інших інвестиційних інструментів, завищена. Тому я можу говорити лише про тренди і ймовірності. Зростання може спостерігатися і через халвінга, у якого ще не до кінця реалізований потенціал".

Представник біржі Garantex, Тетяна Максименко, говорить про можливе зростання курсу біткоіну. Аналітик висловила свою думку з цього приводу наступним чином:

"Якщо поглянути на курс BTC 2012 і 2016 років, коли спостерігалося зниження винагороди за видобуток криптовалюта у 2 рази, то можна простежити, що ефект халвінга відчувався ще 1-1,5 року. Стрибок вартості біткоіна був і в 2013, і в 2017 - якраз через 12-18 місяців після халвінгів ".

Біткоін: прогнози експертів - учасників криптоспілки

У компанії Ecoinometrics також опублікували свій прогноз. Біткоіни, згідно з думкою їхніх фахівців, до 31 грудня 2020 року дійде до планки у 41 000 доларів. Основа цього прогнозу - траєкторія кривої BTC після халвінгів раніше, а також тенденція обміну криптовалюти (виведення грошей біткоіни - долари, наприклад).

Блогер Ivan on Tech згоден з цією думкою. Він вважає такий прогноз біткоіна на грудень цілком правдивим. Також блогер дав прогноз на криптовалюту Ethereum. Ivan on Tech вважає, що ETH до кінця року виросте до 6 тисяч доларів.

Статистика

Так як багато учасників криптоспілки роблять прогноз біткоіна на 2021 рік, грунтуючись на статистиці минулих років, варто наочніше вивчити особливості руху кривої після подвійного зниження винагород за Майнінг:

Халвінг, рікВартість на момент халвінгаВартість на 31 грудня цього ж рокуЗміна у відсоткахЧисло днів від 31 грудня до халвінгаМаксимальна вартість BTC до наступного халвінга
28.09.201212 дол.13%8%64364
09.07.2016657 дол.991%50%175526
11.05.20208,915 дол.невідомоневідомо234невідомо

Середній показник зростання від вартості біткоіна під час халвінга до максимуму - 6261%. Знаючи, скільки коштує біткоін і спираючись на дані, зазначені вище, можна припустити, що біткоін вийде на рівень в 567 тисяч доларів.

Звичайно, всі ці прогнози не можна розглядати, як щось на 100% вірне. Це лише припущення і ніхто не може дати чіткої відповіді на питання, як саме буде рухатися біткоін далі. Але, ці дані і огляд біткоіна в таблиці, дозволяють прийти до таких висновків:

  • Учасники кріптовалютних спільнот не володіють достатньою статистикою, щоб визначати всі тонкощі поведінки криптовалюти.
  • Аналітики і експерти з різних компаній розходяться у думках щодо максимуму BTC в кінці 2020 року.
  • На вартість біткоіна впливають різні чинники, і майбутнє криптовалюти залежить ще і від новинного фону ринку цифрових активів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі