• «Волиняни» у збірних: перемога, нічия і поразка
13:03, 23 березня 2013 р.

«Волиняни» у збірних: перемога, нічия і поразка

Вечір 22 березня став великим футбольним бенефісом в Європі. Тривали відбіркові матчі на ЧМ-2014 та чимало товариських поєдинків. Приємно, що у них відіграли й футболісти луцької «Волині», - повідомляє офіційний сатй ФК "Волинь".

У місті Младен Болеслав, молодіжна збірна України, у яку Сергій Ковалець викликав Віталія Приндету та Олександра Насонова, зіграла внічию 1:1 у товариському матчі зі своїми чеськими однолітками. Господарі майбутнього молодіжного Євро відкрили рахунок, але на початку другого тайму Будківський зрівняв його. Наш Олександр Насонов відіграв усі 90 хвилин у цьому матчі. Відзначимо також, що тренери перевіряли у поєдинку чимало нових претендентів на місце у збірній, а також те, що 25 березня в італійському місті Бассано-дель-Граппа українська «молодіжка» зіграє спаринг із збірною Італії U-21.

А от «збірники» «Волині», викликані до національних команд своїх країн, в п’ятницю не зіграли, хоч і були заявлені в склад. Болгарин Петр Занєв був у запасі своєї команди в грі із Мальтою, яка відбулася у засніженій Софії. Утім, болгари рознесли суперника – 6:0. Наступний їх суперник серйозніший – Данія, матч з якою відбудеться найближчого вівторка у Копенгагені.

Ванче Шиков також пробув на лаві для запасних під час гри свої національної збірної у Скоп`є проти Бельгії. Македонці програли бельгійцям вдома 0:2 і тепер Ванче з партнерами намагатимуться взяти реванш 26 березня у Брюсселі.