Найчистіше повітря - у Шацькому районі

Понад сім тисяч тонн забруднюючих речовин викинули в повітря підприємства та організації Волині за минулий рік, – інформує головне управління статистики в області.

Половина «отрути» – це парникові гази, найбільше серед яких метану та оксиду азоту. А крім того, від стаціонарних джерел в атмосферу потрапило майже 730 тис. т діоксиду вуглецю – вуглекислого газу, який утворюється в результаті згорання викопного палива.

За повідомленням фахівців управління статистики, найбільше шкідливих речовин викинуло в повітря Волинське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів – 2 тис. 865 т. На другому місці сумного лідерства – Локачинський газопромисел. Він спровокував появу у повітрі майже 575 т викидів. А на третьому – ТзОВ «Птахокомплекс Губин», із якого в атмосферу потрапило 445 т отруйних речовин.

До переліку найбільших забруднювачів повітря потрапили ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», ДП «Волиньторф», а також Горохівський, Гнідавський та Іваничівський цукрові заводи.

Якщо ж говорити про те, мешканці яких районів найбільше постраждали від промислових викидів, то кожен житель Локачинського р-ну отримав майже по 35 кг «отрути», Володимир-Волинського р-ну – по 13 кг шкідливих речовин, Горохівського – майже по 8 кг на людину. Для порівняння, в середньому кожен волинян отримав за минулий рік по 7 кг повітряної отрути.

Серед найчистіших – атмосфера в Ратнівському та Любомльському р-нах, де кожному мешканцю припало у 2012-му всього по 500 г викидів.

А найкраща ситуація з чистотою повітря – в Шацькому р-ні. Тамтешнім жителям дісталося всього по 400 г шкідливих речовин.

 

TOP lutsk
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі