• Головна
  • В Україні близько 90 тисяч випусників щороку залишаються без роботи
11:30, 29 березня 2013 р.

В Україні близько 90 тисяч випусників щороку залишаються без роботи

Кожну дев'яту молоду людину, яка звернулася до служби зайнятості, довелося перенавчати нової професії.

Про це інформує АТН.

Щороку понад 90 тисяч випускників українських навчальних закладів звертаються до державної служби зайнятості через неможливість працевлаштуватися за набутою професією.

"Щорічно в державну службу зайнятості звертається від 5 до 7 відсотків випускників навчальних закладів. Це означає, що після закінчення навчання роботу не отримали 93000 випускників", - розповіла заступник начальника відділу держцентру зайнятості Валентина Плачинда.

За її словами, серед них - 53 тис. випускників вищих навчальних закладів, 33,5 тис. - професійно-технічних закладів та 6,3 тис. - випускників загальноосвітніх шкіл.

Плачинда зазначила, що основною причиною безробіття серед молоді є неможливість працевлаштуватися за набутою професією.

При цьому значна кількість підприємств потребує висококваліфікованих працівниках - саме вони користуються найбільшим попитом на ринку праці. Потрібні високо досвідчені програмісти, юристи, бухгалтери, менеджери, інженери.

"Багато заявок надходить на професії електрозварників, швачок, слюсарів-ремонтників, кухарів. І завдання держави сприяти конкурентоспроможності випускників на ринку праці, в тому числі шляхом оволодіння сучасними професійними знаннями. Кожну дев'яту молоду людину, яка звернулася до державної служби зайнятості, потрібно було перенавчати нової професії або підвищити його кваліфікацію ", - констатувала Плачинда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...