• Головна
  • На Волині не вистачає кваліфікованих мулярів, зварників і столярів
16:02, 29 березня 2013 р.

На Волині не вистачає кваліфікованих мулярів, зварників і столярів

Сьогодні, 29 березня, в обласному центрі Волині в приміщенні Волинського обласного центру зайнятості під час прес-конференції обговорювали гостру нестачу кваліфікованих працівників.

Активну позицію під час засідання зайняла директор Навчального центру ДП «Автоскладальний завод №1 ПАТ АК «Богдан Моторс» Лариса Гань. Вона зауважила, що підтримкою Волинського обласного центру зайнятості підприємство заручилося вже давно. «Ми завше активно співпрацювали. Часто звертаємось за допомогою в підборі не лише висококваліфікованих кадрів, а й за роз’яснюванням певних нових законодавчих норм», - пояснила директор.

Окрім того, вона заявила, що ПАТ АК «Богдан Моторс» отримав велике замовлення - 300 тролейбусів для Києва - та  виграв тендер у Польщі, тому підприємству наразі потрібні кваліфіковані спеціалісти. «Протягом місяця ми плануємо взяти на роботу понад 300 робітників, насамперед, слюсарів, зварників і мулярів», - наголосила жінка. Однак саме таких спеціалістів на ринку праці недостатньо. У зв'язку з цим підприємство проводить спеціальні навчання та стажування. Крім того, особливо цінні працівники, які проживають за межами обласного центру Волині, мають змогу мешкати в гуртожитку.

Допомогти вирішити проблеми недостатньої кількості працівників зобов’язалися всі представники центрів зайнятості, однак особливі надії Лариса Гань покладає на впровадження нового законодавчого проекту, згідно з яким люди старші 45 років і ті, які мають стаж роботи не менше 15 років, матимуть можливість перекваліфікуватись за державний кошт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...