• Головна
  • На Волині розвиватимуть зелений туризм
17:15, 29 березня 2013 р.

На Волині розвиватимуть зелений туризм

У Рожищенському районі розроблятимуть Програму розвитку сільського зеленого туризму на 2013-2018 роки.

Про це повідомили під час презентації проекту "Проведення адвокасі кампанії спрямованої на розвиток сільського зеленого туризму, як одного з пріоритетних напрямів діяльності територіальних громад Рожищенського району”, - інформує прес-служба Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив.

На Волині розвиватимуть зелений туризм, фото-1

 Рожищенський район вже має певні здобутки щодо розвитку туристичної галузі: тут розробляють туристичні маршрути, ведеться робота з народними умільцями. Однак без підтримки влади серйозних результатів досягнути доволі важко. У країнах, де на сьогоднішній день зелений туризм вважається одним з найбільш рейтингових, наприклад, Австрії, Угорщині, Польщі, програми розвитку існують вже не один рік. Селян, які вирішили займатися цією справою, всяко стимулюють через надання різного роду пільг і стратегічної підтримки з боку місцевої влади.

Цим же шляхом вирішили піти і у Рожищенському районі, використовуючи позитивний досвід розвинених європейських країн. У Програму розвитку зеленого туризму закладуть комплекс заходів, які мотивуватимуть селян до ведення такого виду підприємницької діяльності і створюватимуть сприятливі для цього умови.

За словами Петра Лавринюка, Президента Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив, базові капіталовкладення у зелений туризм сьогодні мізерні, але наявність програмного документу, який підкреслить пріоритетність галузі і міститиме фінансовий елемент, зможе повернути ситуацію на покращення. До того ж, це стане поштовхом до економічного розвитку території і залучення додаткових коштів.

«У структурі Рожищенської районної ради туризмом, в тому числі й зеленим, опікується відділ культури і туризму, однак акцент на розвиток туристичної галузі не ставиться нажаль… Хоча потенціалу району для успішного розвитку зеленого туризму більш ніж достатньо,» - каже начальник цього відділу – Тетяна Новосад.

Вона позитивно сприйняла ідею розробки Програми і пообіцяла взяти активну участь у її впровадженні у разі затвердження міською радою. З великим ентузіазмом сприйняли ініціативу й голови сільських рад, які були присутні на заході, адже зелений туризм – це хороший шлях розвитку сільських територій, а Програма підтримки цього напрямку забезпечить сприяння держави і створить додаткові можливості для успішної діяльності тих, хто хоче цим займатися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...