• Головна
 • «Довіра» – третій фільм із циклу «Поговоримо про сім'ю».
фільм
18:52, 29 березня 2013 р.

«Довіра» – третій фільм із циклу «Поговоримо про сім'ю».

фільм

Шейла Вебер, виконавчий директор Тижня Подружжя у Сполучених Штатах, розповіла новинам «Fox news» шокуючу інформацію і оприлюднила результати дослідження інститутів Буркінс та Херрітедж Фаундейшн: шлюб є програмою для боротьби з бідністю. Дослідники заявляють, що коли людина:

 • Закінчить 11 класів школи,
 • Матиме роботу
 • Вступить у шлюб,

… то її шанси опинитися у бідності складають усього 2%. Якщо ж людина не зробить ці 3 речі, тоді шанси жити у бідності сягають 77%.

Більше того, повідомляє Херрітедж Фаундайшн, якщо дитина виховується обома рідними батьками, які перебувають у законному шлюбі,  то її шанси в майбутньому стати бідною знижуються автоматично на 82%.

Діти, що ростуть з обома батьками, які перебувають у шлюбі:

 • Краще навчаються в школі,
 • Мають менше проблем із законом,
 • Менш схильні до залежностей,
 • Менше вагітніють у підлітковому віці.

 

За даними інституту Буркінс, якщо б у наш час у Сполучених Штатах укладався такий самий відсоток шлюбів, який був у 1970 році, то в американському суспільстві бідності було б менше на 25%. У сімдесятих роках в США майже 80% дорослих людей були одружені, сьогодні ж ця цифра ледве сягає 52%.

Відсоток укладених шлюбів зменшується через такі причини:

 • Високий рівень розлучень;
 • Цивільні шлюби;
 • Позашлюбні діти.

 

Також Шейла Вебер повідомляє, що сучасне покоління не має навичкок, необхідних для побудови шлюбу, і це напряму пов'язано з поп-культурою.

 

Головна мета телепроекту «Поговоримо про сім’ю» cтудії “Правда PRO” та міжнародного благодійного фонду «Молодь з місією» – надати правдиву, всебічну інформацію

молоді та молодим сім’ям щодо шляхів подолання проблем та побудови гармонійних сімейних стосунків.

«Поговоримо про сім'ю» – це 11 серій документальних фільмів – «Любов», «Повага», «Довіра», «Розуміння», «Христос», «Час разом», «Посвята», «Духовна посвята», «Вираження цінності», «Правильне спілкування», «Вирішення конфліктів». Кожна передача – це уявна деталь будинку, без якого він, як і подружжя, не зможе нормально функціонувати.

Теми проекту «Поговоримо про сім'ю» були розроблені на основі дослідження одного з інститутів США та особистих напрацювань Ларрі Балларда, екс-керівника відділу роботи з сім’ями міжнародної організації „Молодь з Місією”.

«Довіра» – третій фільм із циклу  «Поговоримо про сім'ю». Першою створеною картиною була “Любов”, другою - “Розуміння”.

          Як розповів режисер фільму “Довіра” Сергій Шараєвський, “цей фільм вирізнятиметься масштабами знятого. Тут ви побачите лицарські бої в славнозвісному Таракановому форті, побуваєте на дуелі Пушкінських часів, поринете в епоху Середньовіччя Луцького замку та спостерігатимете за життям сучасних сімей».

        Загалом у фільмі було задіяно 63 актори. “Всі вони – люди різних професій, однак на знімальному майданчику цього не було помітно. Актори зіграли на найвищому рівні та прекрасно передали історію сім¢ї, яка була покладена в основу картини,” – підсумувала помічник

режисера фільму Лілія Бутляр.

За кілька днів фільм «Довіра» з’явиться на сайті www.pravdapro.org. Також картина транслюватиметься на місцевих телеканалах і буде розміщена на сайтах та в соціальних мережах в Інтернеті.

Наступний  фільм, який планує  випустити студія «Правда PRO»,  –  «Повага».

Всі фільми циклу «Поговоримо про сім'ю» використовуються для родинного перегляду, для роботи з сім'ями, для демонстрації під час семінарів, публічних заходів, акцій та для профілактики здорових сімейних стосунків у навчальних закладах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...