• Головна
  • У чоловіка відсудили землю в передмісті Луцька
13:30, 1 квітня 2013 р.

У чоловіка відсудили землю в передмісті Луцька

Земельну ділянку площею 0,12 га в с. Струмівка Луцького району суд відібрав та постановив повернути землю у комунальну власність.

Прокурор Луцького району звернувся в суд з позовом в інтересах держави в особі Підгайцівської сільської ради Луцького району до місцевого мешканця про визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку та повернення земельної ділянки у комунальну власність. Про це повідомляє інтернет-видання Під прицілом.

Зокрема, прокуратурою проведено перевірку додержання вимог земельного законодавства при передачі чоловіку у власність земельної ділянки площею 0,12 га в с. Струмівка Луцького району. Встановлено, що голова Підгайцівської сільської ради Луцького району, порушуючи вимоги земельного законодавства України, в інтересах чоловіка, у 2006 році без погодження на сесії сільської ради підготував рішення Підгайцівської сільської ради Луцького району про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки площею 0,12 га одному чоловіку.

Вже згодом голова сільської ради, знаючи, що проект на сесії не буде затверджено, самостійно склав, підписав та завірив гербовою печаткою рішення сесії сільської ради від 7 квітня 2006 року № 1-7 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і надання земельної ділянки гр.К».

На підставі цих рішень заявник отримав державний акт на право приватної власності на земельну ділянку. Вже 24 червня 2011 року вироком Луцького міськрайонного суду встановлено, що протиправними діями голови сільської ради територіальній громаді було заподіяно збитки вартістю 43200 грн.

Таким чином Луцький міськрайонний суд позов задовольнив повністю. Також представники Феміди постановили визнати недійсним та скасувати державну реєстрацію державного акта на право приватної власності на земельну ділянку серії ЯА № 662959 від 21 червня 2006 року площею 0,12 га та зобов'язати громадянина К. повернути вказану земельну ділянку у комунальну власність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...