• Головна
  • Студенти СНУ отримали іменні стипендії Василя Токарського
17:03, 2 квітня 2013 р.

Студенти СНУ отримали іменні стипендії Василя Токарського

Іменні стипендії члена Наглядової ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Василя Токарського отримали десять студентів вишу.

 Нагородження відбулося 2 квітня у стінах вищого навчального закладу, ‒ пише ВолиньPost з повідомленням на прес-службу університету.

«Вручення стипендій обдарованим студентам, які найбільше відзначилися в науковій, навчальній, культурно-мистецькій, спортивній, громадській діяльності стає традиційним, завдяки голові та членам Наглядової ради університету», – зазначив ректор вишу Ігор Коцан.

Так, матеріальні відзнаки студентам віддала представник Фонду Василя Токарського Людмила Яворська.

Дипломи за відмінне навчання та активну громадську діяльність і картки щомісячної стипендії на II семестр 2012/2013 н. р. отримали Ігор Волинець і Жанна Зіновій (історичний факультет), Катерина Павлова (інститут іноземної філології), Наталія Василюк (інститут мистецтв), Яна Головчак (інститут соціальних наук), Іван Стороженко (інститут фізичної культури та здоров’я), Євгенія Ткаченко (інститут філології та журналістики), Леся Басюк (педагогічний інститут), Лілія Клімович (факультет психології), Ірина Рогоча (Коледж технологій та бізнесу).

Опісля церемонії вручення Людмила Яворська зазначила, що одним із пунктів відзнаки є громадська діяльність.

«На перший погляд це просте кліше, насправді ж воно є надзвичайно важливим у житті молодих людей, адже студентські роки ‒ це той час, коли треба не лише наповнюватися знаннями та вміннями, але й шукати свій життєвий шлях, будувати внутрішній стержень. Отож, бажаю, щоб стипендія Фонду Василя Токарського допомагала кожному з вас і надалі розвиватися», – резюмувала гостя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...