• Головна
  • Нововолинські шахтарі досі не отримали обіцяних коштів
11:09, 3 квітня 2013 р.

Нововолинські шахтарі досі не отримали обіцяних коштів

Найгостріші проблеми гірників обговорили на профспілковій конференції, де звітували адміністрація ДП «Волиньвугілля» та територіальний комітет профспілки працівників вугільної промисловості щодо виконання колективного договору та галузевої угоди...

Незважаючи на те, що впродовж року нововолинським шахтарям доводилося працювати в непростих умовах, кілька разів підвищувався рівень мінімальної тарифної ставки. А ось виплачували зарплати, на жаль, з великими перебоями. І зараз борг із заробітків на шахтах становить більш як 3 мільйони гривень. Не все гаразд із забезпеченням робітників засобами колективного та індивідуального захисту. На придбання спецодягу, спецвзуття, саморятівників та іншого виділялося значно менше коштів, ніж це передбачено нормативними документами.

 І хоч гірничі підприємства не отримали обіцяних коштів, все ж є надія, що зі стану колапсу вийти вдалося. Запрацювала Бурштинська ТЕС, куди нововолинці відправлятимуть вугілля. Є запевнення про те, що найближчим часом отримає фінансовий ресурс шахта «Бужанська», яка серед діючих копалень є найбільш перспективною. Прийняті виробнича та економічна програми ДП «Волиньвугілля».

Терком профспілки вугільників напрацював погоджувальні заходи щодо забезпечення стабільної роботи підприємств вугільної промисловості.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...